LUGEJAKIRI: “Miks kõik Eesti naised nii lõdva püksikummiga on?”

Hiljuti avaldatud seksuaalkäitumise uuringust selgus, et Eestimaal leidub inimene, kes on maganud koguni 500 erineva partneriga. Keskmine partnerite arv oli elu jooksul kümme partnerit. Buduaarile saatis seepeale kirja 34-aastane Liisa (nimi muudetud), kes ei mõista, miks tänapäeva naised niivõrd lõdva püksikummiga on. 

“Lugesin ükspäev uuringut, kus seisis, et keskmiselt seksivad inimesed oma elu jooksul kümne erineva partneriga. Minu jaoks on seda palju ja see arv kõlab utoopiliselt. Rääkimata 500 erinevast partnerist. Ma muidugi ei usu, et see üldse tõele vastab, aga kui vastabki, siis see on naeruväärne. Milleks kellelegi nii palju mehi/naisi? Mis see annab? Et saab kelkida oma partnerite arvuga? Sellist numbrit tuleks häbeneda, mitte sellega uhkustada! Selline inimene on l*ts! 

Ise olin abielludes süütu ja ma ei kahetse seda. Olen pärit usklikust perest ja meile räägiti juba noorena, et süütust tuleb hoida ja mitte ennast igaühega jagada. Kui mees ei suuda abieluni oodata, siis ta pole sind väärt ja punkt. Oli ka minu elus igasuguseid, kes kätt esimesel kohtumisel üritasid püksi toppida, aga ma saatsin nad pikalt ja ütlesin, et nad pole väärt mehe nime kandma. Seks ei ole elus kõige olulisem ja kui ma kellelegi mainin, et olen süütu, ei tähenda see kohe seda nagu ma ihkaks meeletult sellest vabaneda. 

Minu ootamine tasus ennast ära ja mu ellu saabus mees, kes oli mu süütust tõesti väärt. Ta on viisakas, armastav, tubli, töökas… Ta ei surunud kordagi mulle seksi peale ning oli nõus kannatlikult meie pulmaööni ootama. Ja see oli imeline!

Tänapäeva naised on aga kõik nii lõdva püksikummiga. Vähegi nägusam ja rikkam mees tuleb ja naistel püksid kukuvad. Klubides käiakse poolalasti ja praktiliselt surutakse ennast poolvägisi meestele peale. Järgmisel päeval põetakse pohmelli ja ei mäletata, kellega seksiti, kus seksiti ja mitu korda. On see siis normaalne? Sellised on naised? 

Sõbrannadega kelgitakse oma vallutuste üle ja jagatakse muljeid, kuidas kellega voodis olla oli. See on nõme ja labane. Mitte mingit eneseväärikust naistel pole. 

Naine peaks ennast hindama ja austama. Pole vaja ennast kõigiga jagada ja voodisse ronida. Suur partnerite arv ei anna mitte ühelegi naisele mitte midagi juurde. Kergesti kättesaadava naise tiitili ainult annab, muud midagi. Ma ei ütle, et kõik peaksid abielludes süütud olema, aga veidikene rohkem eneseväärikust võiks küll naistel olla. Ehk leiaksite siis enda kõrvale sama toreda ja tubli mehe nagu mina leidsin? Mitte ei peaks maid jagama mingite tolgustega, kes teid vaid ära kasutavad.”

 

Buduaarile Liisa