LUGEJAKIRI: RAHA EI OLE kõige tähtsam!

“Jätsin mõned aastad tagasi maha oma abikaasa, kes oli alustanud nullist ning aastatega ennast üles töötanud. Ta oli väga rikas. Kuid lõpuks taipasin, et minu meelerahu on tähtsam kui raha ja staatus,” kirjutas meile 42-aastane Kristiina.

“Tutvusime netis. Ma ei teadnud alguses tema taustast midagi, kuid järeldasin natuke tema uhke auto põhjal. Teisel kohtingul kutsus ta mind oma koju. Ta elas jõukas rajoonis. Olin enne teda väljas käinud mehega, kes elas samas kohas, kuid ta oli minu jaoks liiga veider ja läksime üsna kiiresti lahku. Need mälestused olid mul veel nii värskelt meeles, et alarm hakkas kuklas kohe helisema, kui hoovi sõitsin. Tema maja valvasid turvakaamerad,” sõnas Kristiina.

Naine kahtles hetke, kuid otsustas siiski sisse minna. Õhtu oli tore ja veinikeldrist toodi välja üks uhkem pudel kui teine. Alkoholi voolas sedavõrd, et Kristiina pidi ööseks mehe juurde jääma. Seksiga ta siiski nõus ei olnud ning magas teises toas. Hommikul valmistas mees talle romantilise hommikusöögi.

“Ära minnes arvasin, et me ei kohtu enam. Läks aga teisiti. Ta hakkas mind piirama. Ta sõitis minu töökoha lähedal asuvasse parklasse vaid selleks, et mind suudelda, viis piknikule ning kohtles nagu printsessi. Hiljem ta tunnistas, et minu kahtlused tema kohta olid õiged. Ta oli harjunud kõik naised kohe kätte saama ja mina olin erand. Seetõttu ta armus ning lõpuks palus mind endale naiseks.” Kristiina võttis abieluettepaneku vastu ning kihlasõrmus telliti välismaalt. Paarike reisis palju. Oli tavaline, et kui nad väljas käisid, ulatusid summad tuhandetesse eurodesse. 

“Mehe õige iseloom hakkas tasahilju pead tõstma. Ta jõi peaaegu igal nädalavahetusel ja kui ta jõi, siis ikka korralikult. Purjuspäi oli ta minu vastu vastik ja julm. Sama kohtlemise osaks said ka teenindajad. Nad olid tema meelest kõnts, keda võis vastavalt kohelda. Restoranides uhkustas ta oma rahaga ja jättis mõttetult suuri jootrahasid. Mehe käitumine muutus aina eemaletõukavamaks ja tema tujud vaheldusid kogu aeg. Ka meie seks muutus. Ta sundis mind pornot vaatama ja meelitas kolmekesi seksima. Ta ütles, et armastab mind sellest hoolimata, et võõrastes naistes käib. Ta sõimas mind ja teinekord lukustas tuppa.”

Pärast kolme aastat ei jaksanud Kristiina rohkem. Ta pakkis oma isiklikud asjad ja jättis mehe maha. Mees üritas teda tagasi meelitada, kuid tulutult. Usaldus oli kadunud. Kristiina meelest oli tegu nõrga mehega, kes üritas ennast teistest paremana näidata, kuid tegelikult oli tegu sisemuselt tühja inimesega.

Elan praegu väga tagasihoidlikult, kuid keegi ei sõima mind ja ei tallu mu eneseväärikusel. Ma ei pea kartma, et teen midagi valesti, kui teisel on paha päev. Minu meelerahu on tähtsam kui mingi raha ja staatus!”

Buduaarile Kristiinalt