“MA POLE KINDEL kumb mees on mu lapse isa!”

“Olen oma mehega koos olnud neli aastat. Meie suhtes on muidu kõik korras ja ta on väga armastav ja tore mees. Oleme umbes aasta aega ka rasestuda proovinud, aga siiani tulemusteta. Paar päev tagasi tegin aga testi ja see oli positiivne. Kõik oleks justkui ideaalne, aga ma ei tea kes lapse isa on. 

Kuskil kuu aega tagasi läksime mehega jubedalt riidu. Kogu see lapsetegemine on tegelikult meie suhet palju mõjutanud ja mulle tundus, et mina soovin palju rohkem last saada kui mees. Ma koguaeg jälgin oma ovulatsiooni, söön vitamiine, toitu tervislikult, hoian peale seksi jalgu üleval ja sada imet veel. Mees aga tarbib alkoholi, suitsetab ja ütles, et enne kui ma rase ei ole, siis tema kumbagi maha ei jäta ka.

Igastahes sain tema peale meeletult vihaseks ja karjusin, et ta ei tahagi minuga last saada ja teeb seda ainult sellepärast, et mina tahan. Ma tegelikult tean, et see pole tõsi – ta on korduvalt mulle öelnud, et ta tahaks väga ühist last saada. Peale järjekordset negatiivset rasedustesti keesid mul aga tunded üle pea ja ma olin kõige peale nii vihane. 

Riid lõppes sellega, et lõin enda järelt ukse kinni ja läksin sõbrannadega baari jooma. Olin tol õhtul väga purjus ja mulle ujus külje alla mingi mees. Ta tegi mulle jooke välja, silitas mu selga ja kiitis kui kaunis ma välja näen. Peale riidu mehega oli selliseid sõnu nii tore kuulda. Kui baar hakkas kinni minema, kutsus ta mind enda juurde ja ma läksin temaga kaasa. Loomulikult me seksisime, sest ma olin tõesti oma mehe peale vihane ja arvasin, et see on talle paras. 

Järgmine päev leppisime siiski mehega ära ja meie elu läks edasi. Panin selle petmise liigse alkoholi süüks ja unustasin ära. Nüüd aga jäid mul päevad hiljaks ja rasedustesti tehes oli see positiivne. Kõik oleks super ja ilus ja tore, aga ma pole kindel kumb meestest mu lapse isa nüüd on. Ma olin nii purjus, et ma ei mäleta kas me kondoomi kasutasime või mitte. Ja samuti saatis see sama mees mulle paar päeva tagasi Facebookis sõbrakutse ja kutsus mind välja. 

Ma ei tea, mida teha. Ma pole mehele veel rasedusest rääkinud, aga tean, et ta oleks väga õnnelik. See teine mees ei paku mulle mingit huvi ja ma ei taha temaga mingit suhet luua. Kuklas aga taob mõte, et äkki jäin hoopis temast rasedaks. Palun aidake. Mida teie sellises olukorras teeksite?”

 

Buduaarile Marilt (nimi muudetud)