MAAILMA KALLEIMAT RAVI saanud väike Annabel tähistas erilist päeva

MAAILMA KALLEIMAT RAVI saanud väike Annabel tähistas erilist päeva

Sadade tuhandete Eesti inimeste toel Ameerika Ühendriikides geeniravil käinud väikesel Annabelil täitus 4. oktoobril seitsmes elukuu ning selle erilise sündmuse raames tegid tema vanemad postituse ka sotsiaalmeediasse, kus nad rääkisid oma silmarõõmu tervisest ja eluolust lähemalt.

Uskumatu, kuidas aeg lendab. Annabel on tänasest juba 7-kuune rõõmus tüdrukutirts! 

Nii hea on olla tagasi! Kodus olles tunneb Annabel suurt rõõmu eelkõige maitsvast toidust ja pikkadest jalutuskäikudest, sest jahe ja värske õhk on kui uinuti, mis viib pisikese magusasse ja pikka tudusse. Muidugi on pärast head tudu mõnus võtta kapist Annabeli lemmik Põnni püree. Näeme, kuidas Annabeli silm särab, olles kodus tagasi. Eesti aega sisseelamiseks läks meil umbes nädal ning tänaseks oleme leidnud enda jaoks mõnusa rutiini. 
Annabel on tubli ja tegeleb igapäevaselt enda lihaste ja motoorika arenguga. Eriti hästi paistab viimase kuu arengus silma kiire jala- ja õlavöötme lihaste areng. Samuti on vahva vaadata, kuidas enne ravi ainult vaadata saanud mänguasju oskab Annabel juba ise katsuda ning liigtada. 

Muidugi ei unusta me kunagi, et Annabeli ravi sai teostatud vaid tänu Teile, armsad toetajad! Suur-suur kniks ja kummardus! 
Loomulikult suur tänu ka SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile olemast meie suurim toetaja!”

Loe Annabeli lugu siin.