MADIS MARKI TEEKOND naiste suunas

Naised, ma austan teid. Te olete alati mulle lõputut huvi pakkunud. Juba teismelisena arvasin, et väärite paremat kohtlemist ja lugupidamist kui poistekambas tähele panin, kuidas minu sõbrad vaid oma riistaga mõtlesid, loomalikul kombel teie tagumikke jõllitasid ja üksnes seksuaalse alatooniga teist rääkisid, justkui teil muid müstilisi ja imetlusväärseid dimensioone polekski.

Naised, ma austan teid. Te olete alati mulle lõputut huvi pakkunud. Juba teismelisena arvasin, et väärite paremat kohtlemist ja lugupidamist kui poistekambas tähele panin, kuidas minu sõbrad vaid oma riistaga mõtlesid, loomalikul kombel teie tagumikke jõllitasid ja üksnes seksuaalse alatooniga teist rääkisid, justkui teil muid müstilisi ja imetlusväärseid dimensioone polekski.

Täna mõtlen, et võibolla tõesti oli minu enda seksuaalsus toona alla surutud. Ma kartsin ja tõstsin teid pjedestaalile. Samuti tundsin sisimas kadedust teiste poiste üle, sest nemad tõmbasid naisi ligi vaatamata mainitud suhtumisele, mis mind häiris. Jah, ma olin tõenäoliselt pussy, aga ma ei kahetse kunagi, et ma naiste suhtes tugeva empaatiavõime ja austuse leidsin. Olen alati teadnud, et see on oluline. Õnneks avastasin hiljem, et mehe austus iseenda vastu on veelgi olulisem, sest ainult siis suudab mees anda naisele seda, mida ta tõeliselt vajab.

9-aastasena ratastooli sattumine, ilma isata kasvamine ja emast sõltumine viisid mind mehelikkusest ja enesekindlusest üsna kaugele. Suurem osa minu ajast ja energiast on läinud iseenda tervendamisele ja taasleidmisele, seega olen naistega suhtlemise alal veel suur võhik. Ühed esimesed kallistused tüdrukutega leidsid aset minu seitsmeteistkümnendal sünnipäevapeol. Kahekümnendates, ülikoolielu elades, hakkasid tekkima esimesed sõbrannad, kuigi alguses ei pidanud ma neid eriti lähedasteks. Alles 25-aastaselt Horvaatia kruiisilaeval kogesin esimest korda elus romantilist armastust, terve öö kestnud kirglikke suudlusi ja embamisi. Suhtes ei ole ma veel kunagi olnud, aga sellegipoolest on näha suuri edusamme!

Takistused puuduvad

Tänasel päeval olen veendunud, et takistused puuduvad. Saades endaga lähedasemaks ja muutudes aina avatumaks ning julgemaks, olen naistele aja jooksul lähemale liikunud. Pole kõige olulisem see, milline on mehe füüsiline keha. Lõpuks on otsustavaks faktoriks ikkagi see, mida mees iseendast arvab ja kui väärtuslikuks ta ennast peab. Muidugi teen ma endaga tööd igal tasandil ja üheks suurimaks eesmärgiks on ka ühel päeval uuesti joosta ja tantsida, kuid eelkõige teen ma seda väljakutsuva teekonna nimel. Just nimelt see ambitsioonikas missioon teeb minust atraktiivse mehe, mitte see väline kest.

Kui enda südamesse vaatan ja aus olen, siis ihkan romantilist suhet üle kõige. See on loomupärane vajadus ja sügavamat lähedust otsime me kõik. Peale selle tunduvad naised mulle kui omaette universum, mida igal tasandil avastada. Tunnen sisimas, et mul on erakordselt palju anda, mitte vaatamata füüsilisele puudele, vaid hoopis tänu sellele, sest see on teinud minust tugeva inimese. Sellepärast suudan ma ka oma unistustest lahti lasta ja nautida iseennast praeguses hetkes, kus peitub kogu elu maagia.

Olen uhke ja tänulik oma unikaalse teekonna üle – mida tähendab tingimusteta enesearmastus, oma sisemise väe ja mehelikkuse avastamine ning tõelise õnne kogemine. Suhted on kahtlemata olulised, aga kõige olulisem suhe saab olla vaid iseendaga, sest sellest algab kõik muu. Ja kui ühel hetkel on aeg küps, realiseerime oma unistusi märgatavalt võimsamal ja maagilisemal tasemel, sest oleme õppinud elu täielikult vastu võtma.

Naised, soovin ka teile sügavamat lähedust ja armastust südamesse. Vaadake enda sisse ja leidke sealt tõeline jumalanna, kes te olete!


Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar november-detsember 2018.