MALLUKA EKSABIKAASA endine pruut: “Mallukas kiskus mu laimu ja valedega avaliku elu ette!”

TV3

Buduaar

Kirjutasime eile, 28.jaanuaril loo Marta Vaariku ja Katrin Lusti omavahelisest skandaalist. Kõnealust draamat sattus kommenteerima ka "Kallid kalorid" osaleja Helery Tõkke ehk Raja Teele.

Kõik sai alguse sellest, kui Marta Vaarik külastas koos näitlejast isa Andrus Vaarikuga Vikerraadio saadet “Käbi ei kuku…” Marta rääkis saates, et sai kunagi koolitrauma. Nimelt jäi ta üheksandat klassi kordama ja too aeg kajastas seda ka meedia. “Katrin Lust kirjutas minust ühe eriti rõveda artikli. Ma läksin esmaspäeva hommikul kooli ja Õhtulehe kollased lipikud rippusid putkade küljes,” rääkis Marta.

Seepeale võttis sotsiaalmeedias sõna ka Katrin Lust, kes avaldas, et selles, kas keegi jääb istuma on ikka inimene ise süüdi, mitte Õhtuleht, kes istuma jäämist toona kajastas. ” Loo idee oli ju toimetuses tingitud sellest, et Marta oli igal seltskonnaüritusel alaealisena kohal ja kõigil oli küsimus kuidas tal koolis läheb. Veider, et ta oma viha juba mitmes loos minul isiklikult välja elab,” leidis Lust.

Kõnealust sõnavõttu sattus kommenteerima ka “Kallid kalorid” osaleja Helery Tõkke ehk Raja Teele, kes on varasemalt olnud suhtes blogija Malluka nüüdseks eksabikaasa Kardo Treimanniga.

“Mul sarnane olukord olnud. Blooger Mallukas kiskus mu laimu ja valedega avaliku elu ette. Väga stressirikas pool aastat järgnes sellele. Ja nüüd tuleb erinevus. Läksin eluga edasi. Tegin temast räpiloo aastaid hiljem ja hakkasin edukaks. Elus juhtub igasuguseid asju ja kõiges saaks kasvõi ilma süüdistada. Aga tegelikult on siiski nii, et meie ise otsustame kuidas oma elu elada. Vaba inimene vabal maal,” kirjutas Helery.

Loe Marta Vaariku ja Katrin Lusti skandaalist lähemalt siit