MARGUS VAHER AVALIKUSTAS, kuidas leida tee mehe südamesse

MARGUS VAHER AVALIKUSTAS, kuidas leida tee mehe südamesse

Mis on terve, õnneliku ja pikaajalise suhte saladus ja kuidas jõuda mehe südamesse? Nendel teemadel rääkis Uudised.ee otsestuudios populaarne laulja ja hiljuti raamatu avaldanud Margus Vaher. 

“Olen kirjutanud raamatu sellise humoorika käsiraamatuna naistele. Seal on hästi palju elulisi näiteid läbi huumoriprisma,” selgitas Margus, kuidas tema teos paljudest teistest raamatutest erineb. 

Kuidas siis aga leida tee mehe südamesse ja kuidas käituda kui tahad, et mees ei võtaks sind üheöösuhtena? “See ongi see, et miks ma tegelikult selle raamatu kirjutasin. Mida mehed tahavad? Nad tahavad neid samu asju, mida naised – ehk siis olla armastatud, hinnatud, väärtustatud, head und, head seksi ja põhimõtteliselt eneseteostust.

Aga mina räägin oma raamatus põhiliselt sellest, kuidas mees tahab, et teda armastatakse, kuidas talle läheneda. Naised võiksid kõigepealt ennast ise armastada ja väärtustada – inimene tõmbab ligi seda, mis ta ise on,” rääkis Margus. 

Ta lisas, et suhte tapavad näägutamine, igasugune austuse puudumine ja selline elevantlus portselanipoes. Sarnased artiklid