MARGUS VAHER JA TRIIN LELLEP kuulsid oma saate ärajäämisest ajakirjanikult

Eero Vabamägi

Facebook

Paljusid vaatajaid naerutanud Kanal2 suhtesaade "SuhteVimkad", mida juhtisid suhteekspert Margus Vaher ning laulja Triin Lellep, võeti ootamatult saatekavast maha.

Otsuse taga on Kanal 2 juhtfiguur Jüri Pihel, kelle käitumine on jätnud pettunud saatejuhtidele väga ebameeldiva mulje. Margus Vaher tegi sel teemal hiljuti avaliku pöördumise, et oma seisukohta ka teistega jagada.

“Iga juhti, kelle alluvad, kolleegid või koostööpartnerid saavad kingasaamisest või kriitikast teada meedia vahendusel mitte silmast silma, võib pidada ebaprofessionaalseks juhiks. Meie Triin Lellepiga saime eetrist kõrvaldamisest teada ajakirjaniku käest.
Tänapäevase tippjuhi annete arsenali võiks autoritaarse otsustusvõime asemel kuuluda näiteks muudatuste oskuslik kommunikeerimine.
Meie saate “killis” ära Jüri Pihel isiklikult, mitte toimkond. Me saate vaadatavus oli väga hea – samaväärne “Õhtu” ja “Reporter” saadetega.
Kaspar Kaljas ehk tänaseks koondatud Kanal 2 programmijuht ning toimkond hindas minu ja Triin Lellepi suvel valmis tehtud “SuhteVimkade” seitse episoodi igati heaks – kiideti ägeda, värske ja julge sisu eest.
Saade on tempokas, meie operaator ja monteerija Raivo Teeäär on oma ala tipp ja saadet on avalikult kiitnud Brigitte Susanne Hunt, Urmas Eero Liiv ja positiivselt arvustanud kriitik Katrin Pauts.
Soovin Kanal 2-le helget tulevikku, sest vähemalt esmapilgul tundub, et meelelahutusliku kulgemise asemel on uus juht otsustanud päid raiudes kanali kasumisse viia😀”.