MARI-LEEN ALBERS ON MURES: “Kas kõigil saab teine laps vähem tähelepanu?”

erakogu

marimell.eu

Kui perre sünnib teine laps, muretseb pea iga lapsevanem, et kas tal ikka jätkub tähelepanu mõlema jaoks ja kuidas ta korraga kahe järeltulija jaoks olemas olla suudab. Tegelikkuses lahenevad kõik sellised probleemid ajaga justkui iseenesest.

Kõnealuse murega on kimpus ka blogija Mari-Leen Albers, kelle pere 20.detsembril neljanda liikme võrra suurenes.

“Ma hakkasin ükspäev mõtlema, et kas see on kõigil nii, et esimene laps on nagu A ja O ja iga järgnev on nagu suva. Ma ei pea silmas, et ma oma lapsest ei hooliks, aga et kas näiteks igakuised sünnipäevad on esimesega traditsioon ja teise puhul ootad ikka aasta täitumist.

Ma mäletan, et Hedoniga tähistasime me iga kuu mini sünnipäevi, tordid, söögid, kingid, värgid. Eile avastasime, et täna saab Hedelin kuuajaseks ja.. meil polnudki veel pidu organiseeritud,” kirjutas Mari-Leen oma hiljutises blogipostituses.

Ta jätkas: “Hedoni esimese kuu pidu (okei, me ühendasime selle katsikutega) oli ikka korralik pralle – tort ja sinine sushi, minimuffinid tema pildiga ja külalised jne.

Ma nagu üldse ei viitsi pidada neid igakuiseid pidusid enam. Tundub mulle nii lamp. Samas tahaks nagu pidu pidada ja ei taha, et laps nüüd vähemtähtsam oleks, või on asi selles, et see koroonajura on igasuguse moti midagi korraldada ära võtnud.”

Loe täispikka blogipostitust siit