MARILYN KERRO ABINÕU: 5 kõige tähtsamat aspekti sinu elus

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta räägib lähemalt sellest, mis on need nüansid, mis inimese elus tegelikult kõige tähtsamad on – seda siis terve keha aspektist vaadates.

Marilyn pani kirja järgmised 5 punkti: 

1. Õhk

Kui puhtas keskkonnas elad sina? Palju õhku puhastavaid taimi on sinu kodus? Seega number üks komponent terve keha jaoks on värske ja puhas õhk. Mida puhtamas, looduslähedasemas keskkonnas me oleme, seda selgemad, puhtamad on ka meie mõtted ja teod.

2. Vesi

Kas joote pudeli- või kraanivett? On seda piisavalt või eelistate mahlu, kohvi, teed? Vesi peaks olema voolav ehk pudelivesi on niiöelda surnud vesi. Soovitan kindlasti shungiidi vett. Vesi vastutab meie emotsioonide eest, mida vähem vett me oma kehale pakume, seda pahuramaks, kannatamatumaks me muutume

3. Uni

Tähtis ei ole see, millal sa magama lähed, vaid see, kui kvaliteetne on sinu uni. Kas ärkate öösel tihti või ei suuda uinuda? Mida pikem ja segamatum on ööuni, seda tegevusrohkem ja loovam tuleb ka eesolev päev. Ametüst ja seleniit on head unetoojad ning rahustavad meeli.

4. Söök

Mida rohkem minuteid kasutad sa toidu valmistamiseks, seda vähem vitamiine ning mineraale alles jääb. Palju kasutad sa värskeid produkte? Mis on sinu keha kütus? Patustada võime me kõik, kuid pikas perspektiivis hakkavad niinimetatud “halvad harjumused“ mõjutama ka füüsilist keha. Mõelge sellele, kui kaua sõidaks auto halva kütusega?

5. Kõrgus

Inimene ei ole loodud püsivalt elama kõrgustes. Meie element on maa, mis tähendab seda, et me peaksime olema võimalikult lähedal ja kontaktis emakese maaga. Mida kõrgemal me oleme, seda suurem kaotus meie kõige suurema tervendajaga. See kehtib eriti naiste puhul, kes soovivad lapsi või on lapseootel.