MARILYN KERRO ABINÕU: kuidas suhelda inimestega, keda meie hulgas enam pole

TV 3

Buduaar

Nõid Marilyn Kerro sõnul on just nüüd parim aeg luua kontakt kadunutega.

Nimelt tõdeb nõid, et kõige parem aeg hingede jaoks on täiskuu esimesed kolm päeva. Siis on mõju ning võimalus saada kontakti kõige suurem.

Et täiskuu mõjutused kestavad veel täna ja hommegi, on meil võimalus saada ühendust inimestega, keda enam meie hulgas ei ole.

“Selleks oleks vaja kadunukese pilti, kus ta on üksi, valget küünalt ning seleniit kivi. Seleniit on tuntud kui inglikivi. mis ühendab maise ja taevase üheks. Keskööl kell 00:00 süüta valge küünal ning vaatle leeki umbes minut – kaks seni kuni oled suutnud heita lisamõtted peast.

Võta enda ette pilt ning keskendu inimese silmadele, sulge mõne aja pärast ka enda omad ning proovi meenutada detaile kontaktse elust. Milline oli ta naeratus, hoiak või silmad? Kas suudad meenutada? Kui jah, siis on ta veel tagasi tulemata (ei ole uuesti sündinud) ning kontakti võimalus on veel olemas.  Aga kui sa ei suuda neid asju detailselt meenutada, siis on ta teenimas juba maiseid teid.

Sulge oma silmad ning proovi meenutada viimast kohtumist, mis oli positiivne – ilma pisarate ja liigsete emotsioonita. Meenuta kõike: lõhna, kehakeelt ja ümbrust. Mida täpsemalt seda teed, seda tugevamat sidet tunneb surnu ja võimalus kontaktiks on loodud. Keskendu ja täna südamest, et ta on ennast näidanud (nagu oleks see juba juhtunud). Kustuta küünal, aseta pilt padja alla ning seleniit kivi hoia käes kuni uinumiseni. Sel ööl peaksid surnud end näitama, kuid juhul kui nemad seda vajalikuks peavad. Ma kunagi ei soovita küsida, tänage ning teile antakse,” kõlavad Marilyni õpetussõnad.