MARILYN KERRO ANNAB NÕU, kuidas kristallide abil oma soove täita

5. veebruaril algab sea-aasta, mida iseloomustab selgeltnägija Marilyn Kerro sõnul hästi vanasõna “tark ei torma”. Muuhulgas räägib Kerro, et uuel aastal on tähemärgid nihkes ja annab nõu, kuidas endale kristalle valida ning kus neid hoida, et sind soovitud eluvaldkonnas edu saadaks, vahendab Uudised.ee.

“Kui sina oled Neitsi, siis vaata Kaalusid, kui sa oled Lõvi, siis vaata Neitsit. Ma ei tea miks ma seda tunnen, ma ei oska selgitada, aga ma tunnen, et tähed on kuidagi nihkes. Samamoodi kui sa plaanid midagi teha, siis tee kuu aega hiljem. See aasta on kõik nihkes. Kui sa soovid rasestuda, siis rasestud hiljem. Kui sul on plaan töölt ära minna, siis midagi tuleb ette ja sa lähed hiljem. Ehk ongi ülevaltpoolt antud meile vihje, et tark ei torma. 

See aasta soovitaksin puhtaid värve, ilma igasuguse sigrimigrita. Roheline, kollane, roosa – et valida sellised puhtad värvid. Mitte midagi erksat, sest Siga on üldjoontes tagasihoidlik. 

Mina soovitan kristalle hoida enda küljes, sest kui on kontakt nahaga, siis ta toimib. Kui me paneme kristalli kuskile kapi peale seisma, siis ta muudab sul energiat ja õhku, aga ta ei tööta sinuga. Ta töötab sinu abiks, aga ta ei tööta sinuga. Ei pea olema kett ega kõrvarõngad kui inimene ei soovi, vaid võtad selle väikese kivi ja naised võivad panna näiteks rinnahoidjate sisse, padja alla võib panna ja enne magamaminekut käes hoida. 

Ma see aasta suuri rituaale ei teekski, vaid pigem uskuda iseendasse. Mitte midagi ei tohi endale peale suruda. Kui tunne ei ole õige, siis pigem mitte teha,” rääkis Kerro.