MARILYN KERRO AVALDAS olulise sõnumiga postituse

Eesti tuntuim selgeltnägija Marilyn Kerro pani oma hiljutises Facebooki sissekandes kirja väga olulised õpetussõnad. Nimelt kirjutas Kerro, et inimesed ei tohiks appi tormata neile, kes pole seda ise palunud. 

“Ära jookse aitama neid, kes pole seda küsinud. Aidata saab juhul, kui oled leidnud harmoonia ning tasakaalu. “Iga heategu saab tasutud,” olete kuulnud Jah, juhul kui annad endast viimase, mõeldes ainult teistele. Sina, armas hing pead olema enda jaoks alati esimesel kohal. Hinnatakse, austatakse neid, kes armastavad, hindavad iseend. Ole aus ning julge öelda EI ning las lähevad need, kes olid valedel põhjustel.

Lastes lahti mineviku avame ukse palju positiivsemale tulevikule. Kaua jõuad Sa seda taaka kaasas kanda, mu armas inimhing?”

Kerroga nõustuvad postituse all ka mitmed teised inimesed. “Ma räägin kogu aeg, et ei saa inimest aidata kui ta ise ei taha seda ja selleks valmis pole,” kirjutab üks. 

On öeldud, et heategu ei jää karistamata. Ja elu on näidanud, et nii ongi, ei tohi aidata seda, kes pole abi palunud,” nõustub ka teine.