MARILYN KERRO ENNUSTAB: mida toob endaga kaasa aprillikuu?

Selgeltnägija ja inimeste teejuht Marilyn Kerro avas hiljuti uue Mecca poe oma kodulinnas Rakveres. Sealsed ehted on valmistatud suure pühendumuse ja hoolega ning aitavad inimestel tuua oma igapäevaellu rahulolu. Iga kuu alguses jagab selgeltnägija Uudised.ee lehel oma mõtteid, nägemusi ja soovitusi algavaks perioodiks. Mida toob aprill, millised energiad valitsevad ning mis on sulakuu põhiline märksõna?

“Aprillikuu on hästi positiivne kuu ja soosib uusi paare. Liit, mis luuakse aprillis, on hästi püsiv ja jääv. Samamoodi on ka tööasjades. Neile, kes tahavad midagi uut alustada, on just see kuu õige aeg alustamiseks ja millegi uue loomiseks. 

Kõik, kes tahavad midagi luua ja teha, võtku härjal sarvist ja viigu need asjad lõpuni, sest siis on garanteeritud edu. Reisimine, pere, töö  kui mina vaatan praegu ümberringi, ma näen inimesi ärkamas samamoodi nagu tärkab loodus. See kuu ongi uue alustamine, loomine. Ma ei ütleks, millest hoiduda või mida mitte teha, sest kõik ongi nii positiivne. 

Pigem mitte panna sel kuul rõhku sellele, mida te oma ellu ei taha, vaid sellele, mida te tahate. Siin on üks “aga”. Siht tuleks panna ühele asjale, mitte, et tahan rahaõnne, pereõnne, tööalast edu ja tervist – keskenduge ühele asjale, siis tuleb ka edu,” rääkis Kerro. 

Mida selgeltnägija veel aprillikuuks ennustas, vaata allpool olevast videost: