MARILYN KERRO paljastab: kui sinu lemmikvärv on lilla, siis ole valmis selleks

MARILYN KERRO paljastab: kui sinu lemmikvärv on lilla, siis ole valmis selleks
erakogu

Hinnatud nõid Marilyn Kerro teeb iga mõne aja tagant uusi postitusi sotsiaalmeediasse, mille keskmes on enamasti inimsuhted ning soovitused, kuidas oma elu paremaks muuta ja õnnelikuks saada. Hiljuti kirjutas nõid aga hoopis lemmikvärvist ja täpsemalt lillast.

Nimelt nendib Marilyn, et kui sinu lemmikvärviks on lilla, siis ole valmis suurteks üllatusteks ning ootamatusteks. “Inimesed, kes eelistavad lillat, on eluülesandeks valinud iseenda kuulamise ning otsuste vastuvõtmise. Just sellega tulebki tegeleda terve elu vältel – jääda kindlaks iseendale! Kroontšakra värvina teeb ta need inimesed väga intuitiivseks ning tundlikuks. Kuid igakord pole see kasulik, väga tihti lastakse end mõjutada just teiste emotsioonidest. Kuna lilla värvi armastajad tunnetavad kergelt ka teiste valu ning probleeme, on nad alati psühholoogi rollis oma lähedaste seas, ise sealjuures jättes endi mured ”pärastiseks”,”toob Marilyn välja ka ohumärgi, millega kindlasti tegelema peaks.

Väga oluline on nõia sõnul õppida kuulama just iseennast, mitte teisi. “Kui õppida kuulama iseend, oma sisetunnet, jääksid paljud ootamatused ning ebaõnnestumised ära. Kroontšakra ( lilla) on otseselt ühenduses kosmosega, seega teeb see neist loomingulised ja öised inimesed. Edu saavutamiseks kasutada just seda aega,”tõdeb nõid, et lilla värvi armastajad on tegusamad hoopis öisel ajal.

Sarnased artiklid