MARILYN KERRO paljastab: kui sinu lemmikvärv on valge, siis õpi ära see asi

MARILYN KERRO paljastab: kui sinu lemmikvärv on valge, siis õpi ära see asi
erakogu

Hinnatud nõid Marilyn Kerro teeb iga mõne aja tagant uusi postitusi sotsiaalmeediasse, mille keskmes on enamasti inimsuhted ning soovitused, kuidas oma elu paremaks muuta ja õnnelikuks saada. Hiljuti kirjutas nõid aga hoopis lemmikvärvist ja täpsemalt valgest.

Nimelt nendib Marilyn, et kui sinu lemmikvärviks on valge, siis tähendab see, et sinu ülesandeks siin elus on õppida iseenda vastu aus olema. ”Mitte, et sa valetaksid iseendale, kuid sellised inimesed kipuvad elama ōhulossides tahtmata reaalsusele otsa vaadata. Teistega suheldes on olukord vastupidine, alati ollakse otsekohene. Ja seda siin elus tulekski õppida, teha seda ka iseendaga,” nendib nõid.

Kui sa oled aga sisetunde ajel hakanud viimasel ajal rohkem valget kandma, siis ka sellel on Marilyni sõnul kindel tähendus. ”Siis tea, et just Sina oled kellegi kaitsja rollis, et aidata hädaline välja oma ummikseisust. Üldjuhul toimub see isegi aimamata, kui suure teoga sa oled hakkama saanud. Kinnitused saabuvad hiljem – kui õppetunnid on jagatud. Oled siin elus justkui haldjarollis, keda ei märgata, kuid tunnetatakse. Märka ka enda soove ja elu tõelisust.”

Marilyn lisab veel, et loomupoolest on valge austajad väga ausad ja otsekohesed inimesed, mis aga kõigile ei pruugi sugugi meeldida.

Sarnased artiklid