MARILYN KERRO paljastas tõe dieedi ja suhete seose kohta

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta räägib inimsuhetest ja dieedipidamisest ning nende kahe omavahelisest seosest.  

Nimelt kutsub Marilyn oma Instagrami postituses inimesi üles oma keha eest paremini hoolitsema. “Iga füüsiline keha vajab puhkust, harmooniat ning kütust. Keegi teine ei saa kontrollida seda, kuidas me oma energiavarusid kasutame või taastame. Nagu ka autod ei sõida ilma kütuseta, ei saa ka meie kehad funktsioneerida ilma toiduta. Kui väärtuslikku “kütust” annad sina oma kehale? Väga palju pöördutakse minu juurde kaaluprobleemidega, otsitakse nippe kaalulangusteks, nii uusi dieete kui ka paaste. Kui inimesel ei ole piisavalt tähelepanu ega armastust ligimese poolt, leitakse puudujäägile alati asendus. Söömine toob naudingut, tekitab õnnehormoone ning loomulikult haarabki armastusenäljas olev inimene omale asenduse  ta hakkab sööma üle kuna see tekitab hea tunde, justkui oleks jälle armunud,” paljastab Marilyn valusa tõe.

Nõid lisab veel: “Igat söögikorda oodates ja planeerides tekivad justkui liblikad kõhtu. See sõltuvus haarab väga suure osa nii elust kui ka mõtetest ning sellest välja tulla on väga raske. Inimene ei saa ega tohigi elada üksildasena, tähelepanu ja armastustundeta. Need komponendid loovad tasakaalu, mis on hädavajalik füüsilise keha vormis olekuks. Et keha ja hing saaksid üheks, ei tohi alahinnata armastuse, toe ning turvatunde tähtsust. Leia omale inimesed, kes seda pakuvad, jäta need, kes parastavad, kommenteerivad ning saadavad dieedile.”