MARILYN KERRO PALJASTAS TÕE: mis saab Mailis Repsist edasi?

erakogu

Marilyn Kerro

Nõid Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte seoses poliitik Mailis Repsi ja Jura kohvimasina saagaga. Kerro küsis kaartidelt, mis saab Mailisest tööalaselt edasi ja kas tuleb ka kohtumõistmine?

“Midagi tuleb veel välja, mida me ei tea. Päris palju me teame, aga kaks asja tuleb veel välja. Ma arvan, et see kohvimasin ja autosõit ei ole ainus asi. Talle pakutakse midagi täiesti uut, mis on kuidagi välismaaga seotud. Ma ei näe, et ta välismaale läheks, aga on kuidagi sellega seotud. Ma hakkasin vaatama kohtumõistmist, aga ma ei näe siin seda.  Teda hakkab aitama üks heledapealine naisterahvas, kes on temaga samaealine ja justkui päästaks ta ära. Ta saab täiesti uue alguse. Mina ei näe, et siin tuleks suur kohtumõistmine või läheks vangi. Pigem tuleb mingi kokkulepe, mis sobib mõlemale osapoolele. Ma ei näe, et ta poliitikast ära läheks, aga ta valib midagi uut ja teda saadab edu,” rääkis Kerro.

Ta küsib kaartidelt ka seda, et kas Reps siis võttis selle Jura kohvimasina või mitte. “Ta teadis täpselt, mida ta teeb. Aga ma lähen sama teema juurde tagasi, et midagi tuleb veel välja. Tema endas probleemi ei näe, et oleks midagi valesti teinud. Vähemalt sai head kohvi juua. Mina selles isiklikult probleemi ei näe, meil on praegu suuremaid probleeme.”