MARILYN KERRO šokeeriv avaldus: “Esimese asjana hakkab silma surma kaart”

kuvatõmmis

Buduaar

Nõid Marilyn Kerro pani hiljuti kaarte ning sai läbi nende infot, mis tegelikult maailmakuulsa naisega juhtus.

Nimelt otsustas Kerro kaarte panna Marilyn Monroele, et saada teada, kuidas ta suri ja kas ta teadis seda ette, et tema elu ei saa olema pikk.

“Üheks suurimaks maailma saladuseks on Marilyn Monroe surm, palju on kuuldud, et ta on teinud enesetapu. Ta oli paljudele suur iidol, kelle elu katkes väga noorelt. Esimese asjana hakkab silma surma kaart ehk siis see oli temale määratud, siis tal pidi endal olema mingisugune sisetunne, et ta vanaks ei ela. Tema tundis oma surma ette ja suure tõenäosusega juba väiksest peale sai endale märke elus, et tema elu ei ole väga pikk,” loeb Kerro kaarte.

Nõid lisab veel, et tegelikult oli Monroe elus suure tõenäosusega ka inimesi, kes soovisid tema surma. “Ta teadis väga palju ja jäi paljudele oma teadmistega ette. Minu nägemuse järgi läbi kaartide on tegemist siiski suitsiidiga. Aga mis selleni viis – rasked olud rahaga, uute tööde leidmine ning võimalik ravimite kasutamine mitte õigetes kogustes,” tõdeb Kerro.

Nõid lisab veel: “Tema kõrval oli meesterahvas, noorem, kes pakkus talle uut projekti, aga see jäi enne surma tegemata. Ta oleks võinud oma elu veel kolm neli aastat pikendada, aga ta jäi kuulama saatanat oma õlal. Surm oli rahumeelne ehk siis see oli läbi une. Tal oleks võinud olla ka teine elust lahkumise viis. Surm oleks ta võtnud niikuinii. Teise valikuna näitab kellegi teise kätt, kes oleks võinud olla mängus. Ta oleks võinud ka ette tunda, et keegi teda jahib. Ma võin väita, et siiski oli see enesetapp,” ütleb Kerro lõpetuseks.