MARILYN KERRO ŠOKEERIV ennustus: ”Me läheneme katastroofilisele kriisile”

MARILYN KERRO ŠOKEERIV ennustus: ”Me läheneme katastroofilisele kriisile”
kuvatõmmis

Hinnatud nõid Marilyn Kerro sõnul läheb olukord Eestis veel kordades hullemaks ja see pole seotud koroonasurmadega, vaid hoopis piirangutega ja nende tegelike mõjudega inimestele.

Nimelt pani nõid kaarte seoses koroonaviirusega ning see, mida kaardid talle rääkisid, ehmatas naist. “Peaks tulema täielik lockdown, et täielik kinnipanek. Me läheneme katastroofilisele kriisile. Kõik, mis me ühiskonnas oleme loonud, see kukub suuremalt kokku kui me ise arvanud oleme. Vähe on neid, kes koroonakriisis ellu jäävad. Äride mõttes just,” ütleb nõid, et ees ootab vägagi hirmutav periood.

Kerro sõnul tulevad suuremad muutused sügisel, kui Eesti saab endale uue presidendi. “Meessoost president tuleb ja tema hakkab asju liigutama teistmoodi. Kaja Kallas astub tagasi või tehakse talle umbusaldus,” nendib Kerro ja läheb tagasi katastroofi teemale: “Mingi väga suur krahh on Eestis tulemas. Kuidagi nagu inimesed jäävad elukohtadest ilma ja jäävad võlgadesse ja keegi neid ei päästa. Hoidke seda, mis teil on. Me ei ole veel kriisi läinudki. See läheb veel sügavamaks. Ma ei räägi siin koroonasurmadest, vaid see lockdown. Nagu terve Eesti oleks pime. Terve Eesti läheb pimedaks. Me oleme suur eksperiment kõikide jaoks,” loeb Kerro kaartidelt välja.

Sarnased artiklid