MARILYN KERRO: tingimusteta armastus ei toimi

MARILYN KERRO: tingimusteta armastus ei toimi

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande, kus ta räägib inimsuhetest ning armastusest – täpsemalt tingimusteta armastusest.

Marilyn tõdeb, et oma laste puhul on tõepoolest nii, et tingimusteta armastus kehtib. Suhtes see aga ei toimi. “Mina usun, et tõeline armastus, mis on tingimusteta, vaba ning andmisrõõmuga, kehtib ainult meie lastele, keda oleme oma hinge all hoidnud, kasvatanud, see on meie veri, meie tulevik. Meie kaaslased on meie õpetajad, õppetunni andjad, kes kosutavad, kasvatavad hinge just niipalju kui üleval kokku lepitud ammu enne meie endi sündi. Armastage, andke vabadus ning näete paljud suudavad ning tahavad jagada seda eluteed ilma reeglite ja piirideta. See ongi armastus,”kirjutab Marilyn.

Ta lisab veel: “Kui koos elades üks ainult annab ning teine kasutab vabadust, ei jää selline liit kunagi püsima. Kas armastus vereliini ning kaaslase vastu saab siis kunagi olla võrdväärne? Kaua elaksite Teie kaaslasega ainult andes ning loomata teada tuntud tingimusi? On see sel juhul armastus või teadlik valik olla koos kuna aidatakse, kasvatatakse lapsi või on lihtsalt koos mugav olla?”

 

Sarnased artiklid