MARILYN KERRO ÜTLES karmi tõe otse välja: “Siin on võimatu elada!”

Buduaar

kuvatõmmis

Kerro vaatas seekord teemat, mis puudutab meid kõiki ehk bensiinihinna tõusu. Selgeltnägija vaatas kaartidelt mis saab 3 aasta jooksul edasi.

“Äriasju vaadates tuleb koguaeg kavaluse kaart sisse. Ma võiks öelda, et suure tõenäosusega hakkab see veel tõusma. Kõik need kallid hinnad, saavadki tulevikus meie normaalsuseks.

Kui mina vaatan meid siin 10,20 aastat, siis noored lähevadki Eestist ära, sest siin on võimatu elada – need hinnad on lihtsalt nii kõrged. Sa eladki põhimõtteliselt sellepärast, et tööl käia ja makse maksta. Aga et endale jääks midagi alles, et elada või nautida… sul ei jäägi. Minu arvates kõige suurem stress noortel, eriti kellel on väikesed lapsed peredega… mis ajab inimesed tülli ja depressiooni on rahaprobleemid. Öeldakse, et elus pole raha kõige tähtsam, kindlasti polegi, aga kui sul raha ei ole, siis sul pole õnne ka. Sa ei saa öelda oma lapsele, et kuule täna me nüüd elame armastusest. Täna me ei söö, täna me armastame üksteist. Sa ei maksa armastuse või ilusate silmadega millegi eest.

Ja mina arvan, et kui ükskord tõstetakse, siis see on inimeste proovilepanek, et kas nad lähevad sellega kaasa või mitte. See mida ükskord tõstetakse, seda tõstetakse veel – vaatame kui kaugele need inimesed lähevad. Suure tõenäosusega järgmisest aastast tõuseb kütuse hind veelgi. Ei ole siin mingeid häid uudiseid.”