MARKO KIRI: kuidas ma armukesega oma naisele vahele jäin

Buduaarile saatis oma kirja 32aastane Tallinnas pärit Marko (nimi muudetud), kes jäi armukesega oma naisele vahele ning olukord muutus mehe jaoks niivõrd ebameeldivaks, et ta tundis soovi oma lugu ka teistega jagada ja end sel moel puhtaks rääkida. Lisaks tahab Marko mehi hoiatada öeldes, et armukese võtmine on suur risk.

Buduaarile saatis oma kirja 32aastane Tallinnas pärit Marko (nimi muudetud), kes jäi armukesega oma naisele vahele ning olukord muutus mehe jaoks niivõrd ebameeldivaks, et ta tundis soovi oma lugu ka teistega jagada ja end sel moel puhtaks rääkida. Lisaks tahab Marko mehi hoiatada, öeldes, et armukese võtmine on suur risk.

Marko kirja saad lugeda allpool: 

Olin suhtes õnnetu või siis lihtsalt ma tundsin, et ma tahan oma ellu kedagi, kes mind ka hoiaks ja hellitaks. Võtsin endale töökaaslase näol armukese – noor ilus neiu, kes oli meil sekretäriks. Suhe sai kaks kuud kesta ja siis lendas kõik vastu taevast ja kuidas veel… 

Kuidas ma siis vahele jäin? Väga lihtne! Tuli naistepäev ja saatsin kulleriga mõlemale naisele – nii oma ametlikule naisele kui ka armukesele – lilled ja kirjakese. Kahjuks läksid lilled vahetusse ja kirjad ka. Armuke sai kirja, mis oli mõeldud minu naisele ja naine sai kirja, mis oli mõeldud armukesele.

Õhtul töölt koju sõites ootas mind ees inetu vaatepilt: naine oli minu riided garaaži ette lumme visanud ja nende peal trampinud. Tuppa minnes ootas mind ees veel jubedam vaatepilt. Naine oli ennast maani täis kaaninud ja lõikas parasjagu minu kõige kallimat pintsakut ribadeks. Purju oli ta ennast joonud kallist konjakist, mis mulle töö juures kingitud oli ja mida ma säästsin eriliseks päevaks… See oli masendav päev.

Kolisin ise välja, tegu oli meil üürikorteriga ja mind isegi ei huvita, kas naine jaksab seda üksi üleval pidada või mitte. Muidugi ma olin loll, et armukesega vahele jäin, aga teate, ma ei kahetse seda. Ma ei olnud selle naisega õnnelik ja varem või hiljem oleks see suhe läbi saanud. 

Armukesega ma kokku ei kolinud, see suhe jahtus maha ja samas me suudame hästi läbi saada ja töötame jätkuvalt koos.

Buduaarile Markolt