MARTIN PLASER põhjendab, miks tema eratunnid märgatavalt kallimad on

Maadlusklubi Korrus3 asutaja ja maadleja Martin Plaser, kes igapäevaselt tegeleb oma klubis laste õpetamisega, on vastu võtnud uue väljakutse - selleks on eratundide andmine täiskasvanud inimestele, kes soovivad oma füüsilist vormi parandada. Martin küsib eratunni eest aga üsnagi krõbedat hinda - 60 minutit tema juures maksab 65 eurot.

Maadlusklubi Korrus3 asutaja ja maadleja Martin Plaser, kes igapäevaselt tegeleb oma klubis laste õpetamisega, on vastu võtnud uue väljakutse – selleks on eratundide andmine täiskasvanud inimestele, kes soovivad oma füüsilist vormi parandada. Martin küsib eratunni eest aga üsnagi krõbedat hinda – 60 minutit tema juures maksab 65 eurot.

Eile tegi Martin oma Facebooki lehele postituse, kus ta pakub välja eratundide võimalust kõigile, kes tahaksid ennast suveks vormi ajada. Tund aega eratrenni tema juures Lasnamäel Korrus3 stuudios maksab 65 eurot, 90 minutit 90 eurot, 120 minutit 100 eurot. Kuid miks on hinnad Martini juures niivõrd kallid?

Näiteks spordiklubis MyFitness küsivad eratreenerid eratunni eest 40 eurot, mis on tunduvalt soodsam hind kui 65 eurot.

Mees ise kommenteerib antud teemat järgmiselt: “Mul on see hind ja vaba aeg. Minu aeg maksab ka midagi. Paljud inimesed ei väärtusta oma aega, paljud treeneri tööd. Olen kutse omandanud ja mul on kümme aastat treenerikogemust. Lisaks veel 27 aastat kogemust spordis. Ja lisaks isegi veel kokk-kondiitri erialased toitumisteadmised. Kes minu juures trennis käib, see teab, et suhtun tõsiselt ja hoolega. Heaks näiteks on siinkohal Antti Reinthal, Tiit Sukk, Toomas Uibo ja teised. Ka nemad on minu juhendamisel käinud ja saanud häid tulemusi,” põhjendab Martin oma eratundide kõrgeid hindu.

Martin lisab veel, et tõusnud on ka hinnad Korrus3 maadlustrennides. “50 eurot oli täiskasvanute trenn enne ja nüüd on 65 eurot. Liitumistasu on samuti 65 eurot.”