MEELIS BLOGIB: “Miks osad naised on nii sisutühjad?”

MEELIS BLOGIB: “Miks osad naised on nii sisutühjad?”

“Tegelikult ulatub selle loo taust paari nädalatagusesse aega, kui minu FB sõbralistis olev isik jagas lugu pealkirjaga: “Šokk suhtemaailmas: noored mehed tahavad vanemaid naisi.” Ma hakkasin ka mõtlema, tõesti-tõesti, mul ju ka vanem naine. No mitte nüüd nii palju vanem, aga siiski. Aga miks? Kui aus olla siis ei ole mõtet siin pikalt keerutada ja analüüsida, sest vastus on ilmselge,” kirjutab Meelis oma hiljutises blogipostituses. 

Ta jätkab: “Vanemad naised on elukogenumad ja nendega on midagi ka rääkida. Olgu see siis kas enne või pärast üheöösuhet või siis pikemas perspektiivis.

Ja siis mina vaatan neid noori naisi ja kuulan mida nemad räägivad ja tahaks karjudes kuhugi kaugele ära joosta. Ma ei tea, kas ma liigun vales seltskonnas või on mul selektiivne kuulmine, aga no mina märkan selliseid noori naisi, kes on täiesti sisutühjad. Tihti on mul tunne, et peale meigi ja Instagrami ei ole mul temaga mitte millestki rääkida. Jah, loomulikult on erandeid ka, aga mina nende erandite otsa eriti ei satu. Noh, ega mul pole vaja sattuda ka otseselt, mul pere olemas, aga ikka ju suhtled erinevate inimestega.

Mulle meenub just, et meie tutvusringkonnas on ka üks kena naisterahvas, ütleks kohe üliilus, kaks last, maja, koer, imetore mees, aga no loll kui kilo naelu. Naeltest on vähemalt kasu ja neid saab sihtotstarbeliselt kasutada. Aga tema… Nii kahju on kohe sellest mehest, kes rügab tööd teha, et naise naiivseid soove rahuldada. Kuhu tema küll oma eluga jõuab? Äkki ei tahagi jõuda?

Kuna me oleme paaril seltskondlik üritusel kokku puutunud, siis olen ka temaga põgusalt vestlusesse laskunud. Noh, nii maksimaalselt neljaks minutiks. Neli minutit on piisav aega, et aru saada kui sisutühi mõni on. Ma tean, et see kõlab nii julmalt ja kohutavalt, aga that’s life, baby. Ja kui nüüd sedasi mõtlema hakata, siis okei, tal on kena keha ja võiks seksivärki ka teha, aga… Ma kardan, et mul on pärast süümekad, et issand, mida ma tegin ja kuidas ma sain nii madalale laskuda ning astuda vahekorda sellise (sisutühja) inimesega. Kuigi jah, on kindlasti hetki, kus see pole üldse oluline.

Vahest on kohe kurb vaadata, et sellistel naistel ei ole mingeid tõekspidamisi ning kõik keerleb selle ümber, kuidas oma elu Instagramis võimalikult kadestamisväärseks muuta.

Ma ei imesta absoluutselt selle üle, et suhtemaailmas on trend, kus mehed nillivad vanemaid naisi, sest teate, isegi kui see naine on olnud kunagi selline sisutühi neiu, siis eluülikool on ta täiskasvanulikumaks teinud ja natukene ehk ka mõistust juurde andnud. Okei, üks asi on see mõistuse pool, aga teine on ka sugukire rahuldamise pool. Ehk siis kui valida, siis mina eelistaksin vanemat naist. Ei mitte vanaema, vaid vanemat. Noh, minust 5+ aastat vanemat. Teab mida tahab ja oskab ehk ka ise paar trikki sooritada.

Aga miks on nii, et nooremad naised on sellised sisutühjad? Millest see tuleb? Kas asi on nende vanemate kasvatuses? Kas asi on meedias, mis käseb meil olla selline nagu ma hetkel olen? Kust see tuleb, et noored on sellised nagu nad on. Asi ei tohiks ju olla kasvatuses, sest nende emad-isad on ju vanemad ja peaks ajudega olema. Ometigi on mingi asi kuskilt puudu või kaduma läinud.

Tegelikult ma võingi siia jääda heietama ning plusse-miinuseid kokku lugema, aga võiks selle loo kokku võtta. Ehk siis lühidalt: vanemad naised on arukamad, nendega on rääkida rohkemast kui Instagrami või Snapi filtrid, nad on voodis paremad, nad on elukogemusega, hindavad suhtlust (ka flirti) ning neil on välja kujunenud isiksus, mis tihti ongi see X-faktor.”

Loe täispikka blogipostitust siit