MEES KAHTLUSTAB KADUNUD MARKKUSE lähedasi raha väljapressimises?!

Möödunud aasta oktoobris kadunuks jäänud Markkus Ansbergi lugu on paljude eestlaste südamesse pugenud. Noormehe pärast ei muretse vaid tema pere ning lähedased, vaid ka väga paljud teised. Markkuse kadumise asjaolud on endiselt väga segased – politsei sõnul pole siiani leitud alust, et noormehe kadumise asjus kriminaalmenetlust alustada. 

Tagasi artikli juurde

10 kommentaari

 • InUrDreams
 • mmonz
 • clothesclothes

  clothesclothes

  miks mingi haige inimese jutule üldse tähelepanu pöörata?
 • K4ili

  K4ili

  Häbi, et meie hulgas leidub selliseid inimesi. Vanemad on meeleheitel ja annavad endast kõik, mis võimalik. Ptüi, ptüi kui nende kommentaaride autorite lähedased kaoks- istuksid lihtsalt käed rüpes?!
 • angry

  angry

  Idioote ei künta ega külvata - need tõesti siginevad imekombel ise. Ma ei oska muud öelda sellise tobeda arvamuse ja veel lollima väljaütlemise kohta... Mis peaasi - eestlaslik kadedus, õelus ja ärapanemise iha peegeldub eredalt silma kohe . Ma loodan, et neil "vandenõu teoreetikutel" jätkub piisavalt julgust pärast ka nii avalikult, oma nime alt vabandada kui on eelnevalt sarjanud.
 • spooki

  spooki

  täitsa haige värk, lugesin kommentaare ja kõik Kauri kritiseerivad kommentaarid on saanud rohkem dislike'e kui like'e. Selgub et Kauri suguseid on ikka väga palju meie seas.
 • lihtsalt kurb lugeda

  lihtsalt kurb lugeda

  loen seda ja mõtlen, et mis inimene see Kaur on, kes nii kirjutab... milline on olnud tema lapsepõlv, mis elu ta elab... see on ju inimene meie seast. Kuidas on temast kasvanud selline töll ja tundetu inimene. Äkki ta on alaarenenud? Samas kirjutada ju oskab. Olgu ta 16 või 56, miski ei vabanda seda, et sul pole tundeid ega empaatiavõimet. Mina kardan selliseid, järgmisena liitub ta ISISega ja laseb meid siin õhku. Tore muidugi, et ta oma nime all kirjutas, Delfi kommentaariumid on ju täis samasuguseid aga anonüümseid tölle.
 • Triine80

  Triine80

  Vaadake seda FB profiili. Tundetu ja rumal tatikas oma mõttetut ja labast arvamust pasundamas. Mine arene rumal laps.
 • po

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!