“MEES KEELAS MUL lapse imetamise, sest rinnad on tema eraomand!”

“MEES KEELAS MUL lapse imetamise, sest rinnad on tema eraomand!”

“Pöördun siia viimases hädas, sest ma ei tea enam, mida teha. Sõbrannadele ei julge ma sellest rääkida, sest nad käsiksid mul kindlasti mehe maha jätta, aga ma tahaks selle probleemi lahendada ära siiski ilma lahkuminekuta. Loodan, et ehk keegi oskab nõu anda, mida teha. 

Nimelt saime mehega kaks kuud tagasi lapse. Mees oli raseduse üle väga õnnelik, sest ta oli juba ammu isaks saada tahtnud. Lõpuks õnnestus mul rasedaks jääda ja mehe unistus ellu viia. 

Kui meil raseduse ajal rinnaga toitmine jutuks tuli, siis mees pooldas seda väga ja ütles, et kõik õiged emad toidavad oma last rinnaga ja igasugune rinnapiima asendaja ei tule jutuks ka mitte, sest need naised pole õiged emad, kes lapsele tissi ei anna. Olin temaga igati nõus, sest olen kuulnud, et rinnapiim on lapse jaoks väga kasulik. 

Mees on aga mul alati tissimees olnud. Teate ju küll, et on mehi, kellele meeldivad tissid ja kellele tagumik. Minu mees on see, kellele meeldivad rinnad. Ta on täiesti hull minu tisside järele ja oli väga rõõmus, kui rasedusega mu rinnad palju suuremaks läksid. Ta ei suutnud käsi neist eemale hoida ja tegi iga päev mulle tissimassaaži. Ka naudib ta voodis väga seda, kui saab rindade vahele lõpetada. 

Igastahes kaks kuud tagasi saime lapse ja alguses oli kõik korras. Mul oli kohe tissides piima ja suutsin ilusasti last toita. Ka mehel oli hea meel, et mul piima jagub ja laps rinda saab. Nüüd aga viimased nädalad on mehe mõtetes midagi muutunud ja ta ei taha, et ma enam edasi imetaksin. Nimelt väidab ta, et laps on mu tissid endale omastanud ja tema ei saa neid nüüd enam üldse katsuda. 

Ta on koguaeg endast väljas, kui ma last rinnaga toidan ja viriseb kõrval, et tissid on tema eraomandid ja ma peaksin lõpetama selle pulli ära. Ka pole ma tal sünnist saadik lasknud rindadele lõpetada, sest see on kuidagi veider minu jaoks hetkel. Eelkõige on mu rinnad ikkagi praegu lapse jaoks mõeldud, mitte mehe rahuldamiseks. Mees ei taha aga sellest kuidagi aru saada ja on ka sellepärast tige, et magamistoas tissid enam tema mänguasjaks pole. Ta väidab, et naiste tissid on mõeldud mehe rahuldamiseks, mitte lapse toitmiseks.

Eile õhtul tuli ta purupurjus peaga koju ning käskis mul valida: ma kas lõpetan lapse imetamise või ta otsib endale armukese, kelle tisse ta näppida saab ja kes laseb enda rindadele lõpetada. Ma olen päev otsa nutnud ja ei tea enam, mida teha. Kuidas saab üks armastav mees nii palju muutuda, et sellisest asjast nii suure probleemi teeb? Palun andke nõu, mida teha. Ma tõesti ei taha lahku minna, vaid mehele mõistust pähe panna.”

 

Buduaarile Mariliis (nimi muudetud)