“MEES KURDAB, et ma nõuan temalt liiga palju”

“MEES KURDAB, et ma nõuan temalt liiga palju”

“Ma ei ole kunagi olnud vinguv naine, kes nõuaks, et mees talle kõik ette ja taha ära teeks. Koristan ja pesen kodus iga jumala päev, hoolitsen meie ühise kodu eest ja vaatan, et mees ei peaks tühja kõhtu kannatama. Aga vot tema teatas nüüd äkitselt, et mina nõuan temalt liiga palju.

Jah, kuna mina hoolitsen meie kodu eest, siis tööl ma ei käi ja tema on siis see, kes raha teenib. Loomulikult kulub ka minul oma välimusele üksjagu raha, aga seda üksnes seetõttu, et ma hoolin ju oma välimusest ning tahan mehe jaoks ka ilus ja atraktiivne välja näha.

Hakkasin hiljuti kord nädalas massaažis käima ja see on üks lisakulutus, siis lasin endale ikka need juuksepikendused ka panna ja tellisin internetist mõned uued brändirõivad. Et peeglisse vaadates märkasin kurjusekortsu, otsustasin ilukliinikusse minna ja selle ka korda teha lasta, sest kes siis tahaks endale kortsus naist, onju…

Nii ja no sel sügisel tõesti tahaks minna veel sõbrannaga eraldi puhkama nädalaks, sest mees on tööl koguaeg niikuinii ja mul tõesti on vaja seda nädalat soojas kliimas.

Ma ei teagi, ju siis kuidagi need rahalised väljaminekud langesid liiga kokku, aga ühesõnaga minu mees teatas, et mina nõuan temalt liiga palju raha. Tegelikult ei ole ju üldse nii. Mina hoian meie kodu korras, mina koristan, pesen ja triigin. Mina tellin toitu koju ja serveerin mehele. 

Oleks, et ma koristaja palkaks, et siis jah, ma peaksin kodus vähem tegema, aga praegu ma küll ei näe põhjust, miks mees siin kurtma peaks.

Tundsin lihtsalt, et võiks teistelt naistelt uurida, mida nemad arvavad. Ma ju ei nõua oma mehelt liiga palju?”

Buduaarile Liisilt.

Sarnased artiklid