“MEES NÕUAB, ET talle tööle süüa kaasa teeksin ja voodis koguaeg valmis oleksin!”

“MEES NÕUAB, ET talle tööle süüa kaasa teeksin ja voodis koguaeg valmis oleksin!”

“Oleme mehega alles värskes suhtes ja kõigest paar kuud tagasi kolisime kokku. Viimasel ajal on ta aga vaikselt mulle närvidele käima hakanud ja olen mõelnud, et kas nii kiirelt kokku kolimine ikka oligi hea mõte – ehk oleks võinud ikka rohkem teineteisega tutvuda enne kui leivad ühte kappi panime. 

Nimelt töötab mu mees sellises kohas, kus peab endale ise lõunaks söögi kaasa võtma. Kui alguses tegi ta ise endale toidu kaasa ja tegi seda virisemata, siis viimasel ajal on ta hakanud nõudma, et tegelikult on see naiste töö ja minu kohustus on talle eelmisel õhtul järgmise päeva lõunaks toit kaasa valmistada. 

Ta on 25-aastane, käed ja jalad otsas, terve mees…. Mis hea pärast peaksin mina talle toitu kaasa tegema? Kas ma olen mingi söögitädi või? Külmkapis on toit olemas, poed on lähedal – nii palju võiks üks meesterahvas end ikka ise liigutada, et saab endale lõunasöögi kaasa võetud. Ma saan aru küll, et tegelikult poleks see minu jaoks raske, aga asi on põhimõttes. Algul tee söök kaasa, siis hakka ise kõiki majapidamistöid tegema ja varsti ei liiguta mees kodus üldse lillegi. 

Läksime üks õhtu sellepärast nii tülli, et ei rääkinud omavahel lausa nädal aega. Siis tuli mehel aga ilmselt seksiisu peale ja ta palus mu käest vabandust. Mis viibki meid teise probleemi juurde. Millegipärast arvab ta, et peaksin alati seksi jaoks valmis olema. Et tema vaid ütleb, et võtku ma püksid jalast ja mina juba jooksen magamistoa suunas. 

Olen üritanud talle selgitada, et naistel ei käi need asjad päris nii lihtsalt, aga tundub, et tal nagu natuke aega püsiks see meeles, et naised vajavad eelmängu ja pikemat erutamist, aga siis kõik ununeb ning hakkab jälle otsast peale. 

Ma ei suuda ennast tõesti pelgalt trussikute jalast võtmisega seksilainele viia ja üles erutada. Kas keegi naistest üldse suudab?

Muidu on mul tubli ja tore mees ning meil on väga hea koos olla, aga kuidas talle selgeks teha, et minu kohustus ei ole talle tööle süüa kaasa teha ja teda rahuldada siis, kui tema seda tahab?”

 

Buduaarile Viivika (nimi muudetud)