MEIE ÕNNELIKU SUHTE 3 saladust: Annaliisa Loorits ja Daniel Erik Raidjõe

Annaliisa Loorits ja tema kihlatu Daniel Erik Raidjõe teavad teineteist esimesest klassist saadik  nimelt olid nad kõik kaksteist aastat klassikaaslased. Lähemalt hakkasid Annaliisa ja Daniel Erik aga suhtlema gümnaasiumiaastatel ning viimase aasta poole pealt sai neist juba paar.

Tänaseks on koos oldud juba aastaid ning vaid loetud päevad tagasi tegi Daniel Erik oma armastatule abieluettepaneku  vastus oli muidugi jaatav. 

Annaliisa ja Daniel Eriku õnneliku suhte 3 saladust:

RÄÄKIMINE.

Kui sa oled otsustanud oma elu kellegagi jagada, siis pead sa olema valmis jagama ka oma emotsioone, mõtteid ja tundeid  alustades kõige positiivsematest ja lõpetades oma kõige sügavamate salajaste muredega. Metsikult tähtis on õppida ennast avama ja sõnadega väljendama, mis meie sees tegelikult toimub. Isegi kui see alguses tundub raske või ebavajalik, siis pikas perspektiivis aitab see ära hoida väga palju suuremaid ja väiksemaid tülisid ning teineteisest mööda rääkimisi.

USALDUS.

Omavaheline suhtlus ja oma tunnetest rääkimine loob kahe inimese vahele väga tugeva sideme, mille aluseks on usaldus. See paneb meid jagama ja ennast avama ja aitab suhtel edasi areneda  koos kasvada. Usaldus on armastuse alustala. See annab sulle meelerahu, et sa saad kellegi peale kindel olla, tema peale loota ja temaga arvestada.

NAERMINE.

See imeline tunne, kui te suudate teineteist igas olukorras naerma panna, leida kõiges alati midagi positiivset ja lihtsalt osata elust rõõmu tunda. Isegi kui see on omavahel norimine või iseenda üle nalja viskamine, olgu see nali nii loll kui tahes  üks korralik naerupahvakas ravib nii paljud mured.