MEIE ÕNNELIKU SUHTE 3 saladust: Liina ja Martin Johannson

MEIE ÕNNELIKU SUHTE 3 saladust: Liina ja Martin Johannson

Liina ja Martin tutvusid 2013. aasta kevadel, kui naise onutütar paari omavahel tutvustas. Tol ajal elas Liina veel Eestis, lõpetas ülikooli ja töötas lastega. Martin, kes on profikäsipallur, elas juba sel ajal Rumeenias. Tänaseks elab ka Liina Rumeenia pealinnas Bukarestis, kus elu on alati huvitav ja värvikirev.

“Suvel, kui Martinil kuu pikkune paus oli, veetsime aina rohkem aega ühes seltkonnas ning nii need tunded lõkkele lõidki. Mõned kuud pidime Skype’i teel suheldes ja helistades hakkama saama, sest minu elu oli siis veel Eestis. 2014. aasta alguses kolisin ka mina Rumeeniasse ning sealt meie kooselu alguse saigi. Jagame oma elu kahe riigi vahel ja reisime pidevalt Eesti-Rumeenia liinil,” räägib Liina.

(Foto: Marko Mäestjärv)

Eelmise aasta 30. juunil lubasid Liina ja Martin oma kõige kallimate inimeste ees üksteist igavesti hoida ja armastada ning üsna pea tähistavad nad esimest pulma-aastapäeva. Mis on aga paari tugeva ja õnneliku liidu saladuseks?

Austus.

Teineteise austamine algab väga lihtsatest asjadest  näiteks jagatud kodutöödest. Samuti tähendab teineteise austamine teineteise vajaduste mõistmist  me oleme küll partnerid, aga samas ka erinevad isiksused. Austus on nii üksteise seljataguse kaitsmine, kompromisside tegemine kui ka teada vanasõna: ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse.

Kirg.

Õnnelikust suhtest ei puudu kindlasti kirg. Argipäevad ja rutiin võivad olla tõsised romantika- ja kiretapjad ning sellepärast tuleb vahel time-out võtta ja vaid kahekesi aega veeta.

Huumor.

Koos peab lõbus olema! Meie kodus ei möödu pea päevagi südamest naermata. Olgu nendeks naljadeks siis päeva jooksul juhtunud lõbusad olukorrad või lihtsalt omavahelised tobedad naljad, aga koos peab nalja saama.