MERVI KALA POKKERIST: “Ajaviide, kus saab mõelda, nuputada ja samas ka palju nalja!”

erakogu

Buduaar

Mervi Kala jaoks on pokker mõnusaks ajaviiteks sellisteks päevadeks, kus õues sabistab vihma. Oma päevi saadab kaunitar mööda eelkõige trenni tehes ning lemmikuga pikki jalutuskäike ette võttes.

Millal alustasid pokkeri mängimist ja kuidas leidsid tee selleni?

Kui aus olla, siis alustasin kunagi PokerStaris mängimisega, kui ma ise veel täisealine ei olnud. Siis jäi pikemalt see pausile ja kui Tallinna kolisin 10 aastat tagasi, hakkasin taas tihedamalt mängima. Mulle on alati meeldinud mängud – kaardimänge olen juba väikesest peale mänginud ja sealt on tulnud ka see pokkeri pisik.

Kas eelistad mängida onlines või lives? 

Mulle meeldivad mõlemad samal määral. Lives on hea, saab suhelda ja mäng läheb lõbusamalt ning kiiremini. Onlines on selline rahulikum, samuti ei näe teiste mängijate emotsioone.

Kuidas leidsid tee naisteliigani?

Naisteliigani jõudsin tänu õele Leonele, kes mind sinna kutsus, kui sain 21.

Mis Sind pokkeri mängimise juures paelub/võlub?

Mõnus ajaviide, kus saab mõelda, nuputada ja samas saab ka väga palju nalja. Kohtuda põnevate uute inimestega. Selline hea ajaviide, kui õues sabistab vihma.

Millega veel tegeled? On Sul mingeid hobisid või harrastusi? Kuidas oma vaba aega sisustad?

Päevatöö on mul projektijuht tõlketeenuste firmas. Olen väga trenni isiksus. Käin mitu korda nädalas jõusaalis ning samuti tegelen kickboxiga. Samuti tegelen väga palju oma lemmikuga, kellega saab mõnusaid pikki jalutus tiire teha. Samuti meeldib kuulata erinevaid podcaste.

Kui oluline on Sinu jaoks auhind ja kas aastate jooksul oled võitnud midagi sellist, mis on eriliselt meelde jäänud või elamuse pakkunud?

Auhinnad on ikka toredad ja kellele need ei meeldiks võita. Aastate jooksul olen naisteliigast igasugust nänni saanud, aga midagi kindlat välja ei oskagi tuua.

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Teine live-turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

Pane tähele, et Eesti hasartmänguseaduse kohaselt saavad turniiridel osaleda kõik soovijad alates 21. eluaastast! Lisainfot live turniiride kohta leiab siit!