MIDA SÕBRANNAD KATI TOOTS ja KÄTLIN MARAN Buduaari turul müüvad?

MIDA SÕBRANNAD KATI TOOTS ja KÄTLIN MARAN Buduaari turul müüvad?

Saku Suurhallis on sel nädalavahetusel, 12.-13.03 Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare.

Saku Suurhallis toimub sel nädalavahetusel, 12.-13.03 Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare.

Sõbrannad Kati Toots ja Kätlin Maran on Buduaari turgudel pea alati kohal, müües ilusaid, kvaliteetseid ja vähekantud riideid, kotte ja jalanõusid. Kuna mõlemal on kasvamas kodus noored kaunitarid, kes on just selles vanuses, et peavad päris tihti garderoobi vahetama, siis toovad nii Kati kui Kätlin turule ka ohtralt tüdrukute riideid. 

Buduaar küsis Kati käest, miks tema Buduaari turul enda asju käib müümas? “Kuna Karolina kasvab praegu kiirelt, ei jõua ta enda riideid ära kanda ja nii jääksid need lihtsalt seisma. Samas on need ka päris hinnalised ja hästi hoitud, et lihtsalt niisama ära anda. Pealegi saan ma Buduaari turul talle juba uusi asju osta, sest alati on kohal ka häid lasteriiete müüjaid, rääkimata eraisikutest.”

Buduaari turg LIVE ostupeol on lastekaupa müümas ka laste disainerriiete e-pood www.viamigliore.com, kelle nunnude modellidega moe-show‘d saab näha Saku Suurhalli laval laupäeval, 12.03 kl 12. 

Soodushindadega mänguasju müüb turul www.lelud.ee