MIDA SOOVITAB Kirsti Timmer teha, kui sa tahad kõigest halvast oma elus lahti saada?

Kirstitimmer.ee

Terje Talts

Tuntud tele- ja raadionägu Kirsti Timmer, kes juba mõnda aega on olnud tuntud ka oma eriliste võimete tõttu, avaldas oma blogis postituse seoses inimeste ellusuhtumisega. Nimelt tõdeb Kirsti, et väga palju on meie ümber inimesi, kes leiavad, et nende elus on kõik halvasti. Siiski tahaksid ju kõik õnnelikud olla – mida nad siis valesti teevad?

“Kui su mõttemaailm on suunatud negatiivsele, siis ei ole mõtet loota, et su enda elu positiivne oleks. Headus tõmbab headust ligi, negatiivsus negatiivsust,”tõdeb Kirsti.

Kui sa tahad oma elukvaliteeti parandada ja kõigest negatiivsest vabaks saada, siis proovi seda: “Kahaneva Kuu ajal on hea loobuda oma vanast mõttemustrist, lihtsalt loobu ja lase minna. Muuda oma suhtumist, muuda oma mõttemaailma ja usu mind, muutused su elujärjes, suhetes ja tervises annavad endast õige pea märku. Püüa märgata ilusaid, häid ja positiivseid hetki, mitte negatiivseid. Kui laulja laulab, ei ole mõtet pingsalt musti noote otsida, naudi emotsiooni! Sellel on palju suurem väärtus kui mustade nootide leidmisel.”