MIHKEL MATTISEN avaldas, miks nad ei postita abikaasaga teineteisest pilte

MIHKEL MATTISEN avaldas, miks nad ei postita abikaasaga teineteisest pilte
Instagram/MattisenPolina

Retro FMi hommikuprogrammis ”Ärkamisaeg” käis külas muusik Mihkel Mattisen. Intervjuu jooksul räägiti kontserttuurist, aga muuseas uuris raadiohääl Rauno Märks ka, miks ta abikaasa Polinaga teineteisest sotsmeediasse pilte ei postita.

Saatejuht Rauno Märks juhtis tähelepanu sellele, et tema naabrinaine on Mihkel Mattiseni ning tema eratreenerist abikaasa Polina jälgija Instagramis ja tal on tekkinud küsimus, miks ei postita paar üksteisest pilte, vahendab Sky.ee.

Mattisen aga provotseerivast küsimusest end heidutada ei lasknud ning tuli olukorrast välja mängleva kerglusega. ”Ohoo, ma ei tea, ma ei ole isegi süvenenud sellesse asjasse. Ma ei ole suur postitamise guru. Meiega on kõik korras ja abielu toimib,” teats Mihkel enesekindlalt vastuseks.

Mihkel ja Polina abiellusid neli aastat tagasi Indoneesia kaunil rannal. Abieluettepaneku tegi mees oma armastatule aasta enne pulmi, Tais. 2013. aastal suurenes noor pere kui neile sündis tütar Emilia.

https://www.instagram.com/p/B4saYsLpdKJ/

https://www.instagram.com/p/CB_XALaJw28/

Paistab aga, et Märksi naabrinaisel päris õigus ei ole, jaanipäeva aegu on paar täitsa armsalt ühisele pildile jäänud ja seda koos Sarrapitega.

https://www.instagram.com/p/CB0M7BNpgkN/

Sarnased artiklid