MIKS OSALEDA SUVEMODELLI VÕISTLUSEL? 2017. a võidukad Gabriela ja Lyseth meenutavad ja soovitavad!

7 kommentaari
MIKS OSALEDA SUVEMODELLI VÕISTLUSEL? 2017. a võidukad Gabriela ja Lyseth meenutavad ja soovitavad!

Buduaar korraldab juba üheksas suvi järjest uute säravate naiste leidmiseks modelliotsingut, mis on veidi ka võistluseks, aga nagu alati pärast finaali pääsenute ja võidukalt koju läinud naistega rääkides, ka enda proovilepanek ning uute armsate ja toredate sõprade leidmise võimalus. Mis seal salata- ka kingikotid on olnud kopsakad ning võimalus modellina edaspidi end ajakirjast leida on ahvatlev. 

Selle suve modelliotsingule on meile oma magusa toe andnud Balbiino ja nende jäätistega ja aasta säravaimate naistega üheskoos me suundumegi 4. augustil Pärnu randa, et terve päeva ja natuke ka ööunest publikule ja žüriile meelelahutust pakkuda.

Balbiino: Buduaar Summer Model 2018 osalejate modelliraamatud ja osalemise välja leiad siit.

Kuni 22. juuli südaööni saab oma kandidatuuri lisada. Edasi toimub hääletamine, kes pääseb otse finaali. Vaata reeglite alt lisa. 

Küsisime eelmise aasta kõige võidukamate, kelleks osutusid Gabriela (paremal) ja Lysethi (vasakul), mis neile meedis, mis neid hirmutas ja kas nad soovitaksid osaleda ka oma sõbrannadel. 

Päev koosneb erinevatest voorudest ja tantsuvooru ning fotole poseerimisel oli võidukaks Viljandimaalt pärit energiline kaunitar LYSETH LUTS. Õhtul ööklubisse Sunset suundudes oli maailmakuulsa žüriiliikme tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov otsusel catwalki parimaks tallinnlanna GABRIELA KIVIMÄGI ja tema võitis ka peavõidu olles kõikides voorudes silmapaistev ja stabiilselt esimeste seas kogu pika päeva. Kõigeks milleks peab olema valmis kui soovitakse modellinduses tippudes püsida. 

*Miks eelkõige ajendas teid Buduaar Summer Model 2017 osalema?

Lyseth: Mulle meeldib väga tähelepanu, pildistamine, modellindus, esinemine, tantsimine. Kõik, mis selles ürituses oli välja toodud, et neiud osalema tuleksid! Seega tundsin, et just SEE üritus on mulle!

Gabriela: Osalema ajendas mind suur varasem huvi modellinduse vastu ja Buduaar Summer Model konkurss tundus olevat ilma eelneva kogemuseta heaks hüppelauaks.

*Mis oli sinu esimene reaktsioon kui selgus, et ootame sind finaalis olema?

Gabriela: Tegelikult aasta enne kui mind valiti, osalesin ma ka, aga kahjuks siis ei naeratanud õnn mulle, ega pääsenud finaali. Jäin õhinal järgmist aastat ootama. Ma olin ikka väga-väga rõõmus ja valmis kohe minema, kui kõne tuli, et valiti. 

Lyseth: Mäletan nii hästi seda päeva. Olin tööl ning Buduaar helistas mulle, et olen oodatud finaali. Issand, ma olin nii-niiii õnnelik ning hämmingus, et kas PÄRISELT MINA VÕI!? Igatahes olin väga õnnelik! Iga neiu unistus, kellele vähegi meeldib esineda ning särada! 

*Milline oli kõige ennastületama panev voor sulle? 

Lyseth: See sõnaline toote reklaamimine kui filmiti ka. Olin kuidagi närvis ja hakkasin kokutama, kuigi hiljem mõtlesin, et miks ma küll närveerima hakkasin. Oleksin pidanud ikka vabamalt asja võtma! 

Gabriela: Võib-olla tollel hetkel oli selleks tootest rääkimise/esitlemise voor, sest lava ja tantsimine mulle võõrad ei olnud, aga tootest, mida esimest korda nägin, selle esitlemine, tundus korraks ehmatav.

*Milline oli kõige lihtsam voor?

Gabriela: Kõige lihtsam oli õhtune catwalk, aga muidugi nautisin igat sekundit igast voorust.

Lyseth: Minu jaoks oli tantsuvoor kõige-kõige lihtsam! Kuna tegelen Go-Go tantsuga siis veidi puusa liigutada ei ole minu jaoks keeruline pluss kindlasti ka naeratamine! See tuleb kasuks selles voorus!

*Mis oli Summer Model 2017 finaalipäeva päeva suurimaks elamuseks?

Lyseth: Kogu see üritus oli minu jaoks väga suur elamus! Kõik see kuidas see üritus korraldatud oli ning meeskond, tiim jne! Lihtsalt IMELINE!

Gabriela: Oeh, terve päev oli suurepärane elamus ja osaleda nii andekate inimestega sellisel üritusel oli lihtsalt lust. 

*Kuidas meeldis päevane esinemine ja kas see oli pigem tore või tundsid end kui võistleja?

Gabriela: Nagu juba ennist öeldud ja nagu minu vaimustus väljendab, siis kõik päeva jooksul toimunu oli supertore. Võistleja rollis ei tundnud ma ennast kordagi ja kõik, mis tegime oli nagu tiimitöö.

Lyseth: Pigem oli tore ning ei tundnud ennast kordagi võistlejana! Sest need neiud olid nii südames juba, et elusees ei mõtle sa sellele, et “Oh, ma nüüd olen parem ja võidan”

*Millega sa praegu peamiselt tegeled? Mis on sinu soovituseks selle aasta säravatele naistele?

Gabriela: Hetkel valmistun selleks, et sügisel õpinguid alustada. Muidu töötasin ilu alal. 

Naised, neiud, preilid, osalege, sest see on nii äge kogemus!. Veeta päev suure tiimiga, kohata uusi inimesi ja panna ennast proovile. Mööda külge maha ei jookse vaid võib panna aluse millelegi, mida ei oskaks isegi oodata. Kaotada pole midagi ja hea võimalus veeta üks kaunis päev Pärnus. 

Lyseth: Töötan ripsmetehniku ja jumestajana ning teen promo ja tantsin go-go’d. 

Kindlasti soovitaksin ma modellivõistlusest osa võtta, kuna sa saad nii suure kogemuse osaliseks juba. Kindlasti saad sa endale juurde sõpru, mis on vahva, sest tänaseni suhtlen ma tüdrukutega, kellega me koos osa võtsime.  Auhinnad on need, mis päris ohtralt motiveerivad, mind vähemalt küll. Lisaks kogu see üritus, Pärnu rand, ilus ilm, mida veel tahta!

Peauhinnaks on Baltic Cruisers poolt supilaua varustuse komplekt! 

Selle suve modelliürituse “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” kingikotte täidavad: