MILLISE KALLI KINGI tegi Artjom Savitski oma tüdruksõbrale?

MILLISE KALLI KINGI tegi Artjom Savitski oma tüdruksõbrale?

Artjom Savitski on meile kõigile teada-tuntud muusik, kes saab sel suvel kätte magistrikraadi telekommunikatsiooni erialal ning laulmise ja õppimise kõrvalt on tal aega isegi videoblogimise jaoks. Imetlusväärne, eksole? Meie küsisime tegusalt noormehelt aga, kuidas on tema suhted rahaga.

Artjom Savitski on meile kõigile teada-tuntud muusik, kes saab sel suvel kätte magistrikraadi telekommunikatsiooni erialal ning laulmise ja õppimise kõrvalt on tal aega isegi videoblogimise jaoks. Imetlusväärne, eks ole? Meie aga küsisime tegusalt noormehelt, kuidas on tema suhted rahaga.

Teame kõik ütlust, et õnn ei peitu rahas, kuid mida arvab sellest Artjom? “Elu ilma rahata on tänapäeval päris õnnetu, kuid see ei tähenda, et suurte summade omamine inimest tõeliselt õnnelikuks teeb. Sellega saab osta ajutisi kurbuse leevendajaid, kuid tõelisi sõpru, perekonda ja muid inimväärtusi mitte.”

Kui enamikel inimestel on kuu lõpuks pangakontol olev number nullilähedane, vastab Artjom küsimusele, milline on tema rahaline seis kuu lõpus, et mitme konto peale on tal elamiseks piisavalt. See näitab, et noormees oskab väga hästi rahaga ümber käia ja oste planeerida. Tubli!

Artjom räägib ka oma viimasest suuremast väljaminekust, mis on ühtlasi ka suurim summa, mille ta on tüdruku jaoks välja käinud. Nimelt kulutas ta viimati suurema rahasumma, lausa mitusada eurot, et kinkida oma tüdruksõbrale kassipoeg! Milline tore investeering ja perelisa!

Mida teeks Artjom, kui tal oleks 100 000 €?
“Kui mul oleks 100 000 eurot, analüüsiksin ma läbi võimalused, kuidas see raha oma kasuks tööle panna ja investeeriksin.”

Kes Artjomi tegemistega veel hästi kursis ei ole, saab tema viimat videoblogi koos Grete Paiaga vaadata SIIT.