MILLISED ON EESTI NAISTE lemmikbrändid?

MILLISED ON EESTI NAISTE lemmikbrändid?

Paljudel meist on igas eluvaldkonnas välja kujunenud teatud brändid, mille juurde naaseme ikka ja jälle isegi siis, kui oleme proovinud alternatiive. Alates moebrändidest kuni toidukaupade või meelelahutuseni – alljärgnevalt toome välja 10 sellist brändi, mis on aja jooksul osutunud populaarseteks ning mida enamus eestlaseid ka teavad väga hästi.

1. Valio

Valio on mitte lihtsalt Soome suurim piimatootja, vaid on ühtlasi ka Eesti armastatuim piimatoodete pakkuja. 1992. aastal loodud ettevõtte levinuim bränd on Alma piim, mis kuulub pea iga eestlase igapäevase toidulaua juurde, kuid sellele lisaks on armastatud ka Valio juustutooted.

2. Unibet kasiino

Kuigi hasartmängud ei pruugi olla nii levinud, on internetikasiinod nagu Unibet muutnud paljude eestlaste arvamust hasartmängude suhtes, näidates, et kasiino on loodud meelelahutuse jaoks. Unibet on üks kõige kuulsamaid internetikasiinosid Eestis, jäädes silma pokkeri ja spordiennustuste poolest ning olles ka aktiivne sporditiimide toetaja. 

3. Tiina Talumees

Tiina Talumees on paljudele Eesti naistele tuntud kodumaine moedisainer, kelle loomingud õhkavad naiselikkusest. Andekas naine juhib omanimelist moestuudiot ning loob nii pidulikke riideid oma couture-toodete näol kui ka igapäevarõivaid brändi TIINA kaudu. Talumehe looming on eriti levinud pruutkleitide hulgas ning ka presidendivastuvõtu tualettide seas.

4. JOIK

Kes meist ei naudiks imelisi lõhnu, mis hellitavad meeli? JOIK on 2005. aastal loodud kodumaine bränd, mis on lausa tormina vallutanud lõhnaküünlate maailma. Pole liialdus öelda, et pea iga Eesti naine on kas või korra elus ostnud JOIK küünlaid, mis on valmistatud looduslikust sojavahast ning lõhnavad erilisemalt kui enamus teisi poeletil olevaid parafiiniküünlaid. Lisaks küünaldele pakub bränd ka näo- ja kehahooldusvahendeid.

5. Didriksons

Eesti nõudlikus kliimas on raske leida riideid, mis oleksid ühtaegu soojad ning ka naiselikud. Rootsist pärit bränd Didriksons ühendab aga just need kaks omadust, pakkudes kõrge kvaliteediga talveriideid igale maitsele. Bränd tõestab ikka ja jälle kuulsat ütlust: pole olemas halba ilma, on üksnes vale riietus. Didriksonsiga ei ole aga kunagi võimalik valesti riietuda.

6. Dermosil

Soome bränd Dermosil tegeleb näohooldusvahendite ja meigitoodete müügiga, pakkudes enamat kui 300 erinevat toodet. Üks peamiseid põhjuseid, miks Dermosil on Eesti naiste seas nii populaarne, on toodete kõrge kvaliteet ning looduslik olemus – tooteid pole testitud loomade peal ning need ei sisalda kahjulikke ühendeid, mis nahka rikuksid.

7. Guess

Guess on Ameerikast pärit moebränd, mille teksad ja kotid on hullutanud Eesti naisi juba aastaid. Brändi suurimad eelised on mugavus, kvaliteet ja glamuursus – isegi Guessi teksased on naiselikud ning eelistatud kõigi poolt, kes otsivad head hinna ja kvaliteedi suhet. Üle Eesti on ka mitu Guessi esinduspoodi, mis tervitavad sõbralikult kõiki moesõpru, kes soovivad lisada oma ellu pisut glamuuri. 

8. MAC Cosmetics

MAC Cosmetics on kümneid aastaid tegutsenud Kanada bränd, mis on populaarne mitte üksnes Eestis, vaid üle kogu maailma – ettevõtte käive ulatub sadade miljonite dollariteni ning brändipoode on üle 500 üle kogu maailma. Paljude Eesti naiste jaoks on MAC Cosmetics esmavalik meigitoodete valimisel, kuna brändi valikus on tohutult palju erinevaid variante, sobides niiviisi igale nahatüübile.

9. Kingswin

Ehkki üks mängukoht on siin nimistus mainitud, siis Kingswin on unikaalne eelkõige oma lojaalsusprogrammi poolest, mis on üks põhjuseid, miks paljud eestlased on otsustanud õnne proovida just selles kasiinos – kõrgematel lojaalsusprogrammi tasanditel võib endale saada lausa luksusauto või reisi. Kes vähegi tahab õnne proovida, võib Kingswini näol avastada enda jaoks sobiva mängulehe.

10. Timberland

Kui Didriksons on eelistatud bränd talveriiete valdkonnas, siis Timberland on kõige populaarsem bränd talvejalatsite valdkonnas. Samas on tegemist ka ühe suurima moeettevõttega – brändil on sadu esindusi üle kogu maailma ning käive ulatub miljardite dollariteni. Kõik Eesti naised, kes soovivad hoida oma jalgu talvel soojas, eelistavad Timberlandi saapaid.

Need 10 brändi esindavad kõike, mida võiks ühelt brändilt oodata – usaldusväärsus, kvaliteet ning meeldejääv kogemus. Milline neist on sinu lemmikbränd?