MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: bikiinifitnessist Kai Tammsaar

pilt: erakogu

Karin Karu

Bikiinifitnessist Kai Tammsaar usub, et väline ilu saab alguse seesmisest ilust ning väga suurt rolli mängib toitumine.

Palusime Kail kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja siin need on:

Väline ilu algab seesmisest ilust

Toitumine on number üks! Õige toitumine annab 80% tulemusest, seda nii kaalulangetusel kui lihase kasvatamisel. Ka ilusa välimuse saavutad tervisliku toitaineterikka toiduga. Mina toidu pealt raha kokku ei hoia, sest tervisesse tuleb investeerida. Väldin tehases väljaimetud rasvadega toite. Kõige olulisemaks pean toidu puhul just rasvu. Head rasvad on olulised, et saavutada ilus nahk, terved läikivad juuksed ja tugevad küüned. Pidage meeles, et kõik rasvad ei ole head rasvad. Minu kõige lemmikumad rasvad: lõhe, pekaani- ja makadaamiapähklid, enda valmistatud shokolaad, avokaado, kookospiim, talumunad, pesto, oliivid ja enda valmistatud majonees. Pean väga oluliseks, et menüüs oleks ka kala, koorikloomad, kalamari ning vitamiinid. Kindlasti ei ole mitmekülgne toitumine igapäevaselt kana söömine.

Väldi stressi!

Seda on lihtne öelda, kuid raske teostada. Hoia eemale negatiivsusest ja negatiivsetest inimestest, väldi vaidlemist, ümbritse end inimestega, kellelt sul on midagi õppida. Andmisrõõm – annad teisele, saad rohkem tagasi. Õnnelikud inimesed on kõige ilusamad inimesed. Stress muudab inimese vanaks ja haigeks.

Hea uni!

Minu uni pole kunagi varem nii hea olnud kui nüüd. Jälgides kahte esimest punkti, tuleb ka hea uni. Ärevus ja stress tapavad unekvaliteeti.

Trenn

Keha toonuses hoidmine ja teatud lihasgruppide arendamine. Mulle meeldib, kui naisel on treenitud tuhar, jalalihased ja õlad. Liivakella figuur on ilus.

Õpi oma keha kuulama! 

Kõik me oleme erinevad – see, mis toimib ühe puhul, ei pruugi toimida teise puhul. Kui sul on toidutalumatus või toiduallergia, siis väldi neid toitaineid. Ära ärrita oma keha toiduainetega, mis sulle ei sobi.

Foto: erakogu