MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Eeva-Lotta Herem

pilt: Jüri Kartul

Karin Karu

Imekaunis ja särav bikiinifitnessist Eeva-Lotta Herem teab, kuidas oma elus kõike tasakaalus hoida.

Väga oluliseks peab kaunitar positiivset ellusuhtumist, oma keha hoidmist ning õigete valikute tegemist.

Palusime Eeva-Lotta Heremil välja tuua oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

TASAKAAL

Toitumise, treeningu ja puhkuse koosmõju on ilmselt minu põhiline ilusa ja terve keha saladus. Treeningud on tugevad ja ehitavad ilusa keha üles ning õige toidu ja piisava puhkuse ülesanne on seda kõike toetada. Sellist tasakaalu hoides vastab keha meile ainult heaga.

ELURÕÕM

Rõõmus inimene on ilus inimene ja emotsioonid mõjutavad tegelikult paljugi ka meie kehapilti. Suure teene saab endale teha selle kaudu, kui elulised mured lahendada võimalikult kiirelt, et stressitase minimaalsena hoida. Pingeseisund on see, mis lööb keha rivist välja ning usun, et end vaimselt tasakaalus hoides panustan kindlasti ka oma keha heaolusse.

Foto: pilt: Jüri Kartul

SPORT

Bikiinifitness on ilmselt kõige avalikum “saladus”, mille läbi enda keha aina ilusama versiooni poole püüan viia. Selle ala sportlasena pigem pole valikut ning tervet ja ilusat kehalist pilti võiks jällegi pidada pigem elementaarseks omaduseks, mis sellises spordis suure töö ja distsipliini koostööga kaasneb.

AKTIIVSUS

Aktiivne eluviis mõjub meie kehadele väga hästi. Olen selline inimene, kel kaua käed rüpes istumisega suuremat pistmist pole. Alati on miski, mille kallal toimetada ja keha töös hoida. 10 000 sammu päevas lisaks trennile pole minu jaoks pingutus, vaid pigem iseeneslikult tekkiv number.

Foto: pilt: Jüri Kartul

NATURAALSUS

Looduslähedus on üks joon, mida olen alati üritanud oma harjumustesse põimida. Toitumist hoian võimalikult puhtana ja pigem vähetöödelduna. Täpselt sama on ka näiteks kehahooldusega, ehk siis tooted selleks on lihtsate koostisosadega ja pigem looduslikud. Kokkuvõtvalt – mida vähem Mendelejevi tabelit endale sisse süüa või naha kaudu sisestada, seda ilusam ja puhtam on ka lõpptulemus.