MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Marleen Talivätsing

pilt: Jüri Kartul

Karin Karu

Imekaunis ja särav bikiinifitnessist Marleen Talivätsing armastab end proovile panna ning pingutada selle nimel, et olla iga päev parim versioon iseendast.

Palusime Marleenil kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

1. MA EI KARDA JÕUSAALIS RASKUSI
Jõusaal ja aktiivne eluviis on minu elu üheks lahutamatuks osaks. Ma armastan panna ennast proovile ja olla iga päev parim versioon iseendast. Näha enesearengut nii raskuste tõstmisel kui ka peegelpildis on minu suurimaks motivaatoriks. Paljud naised kardavad jõutrenni tehes mehelikud välja näha, kuid tegelikult jõutrenn ongi see, mis vormib keha ja toob naiselikud kurvid esile.

Foto: pilt: Jüri Kartul

2. TOITUN TEADLIKULT
Olen arvamusel, et kõik peab olema tasakaalus. Mulle meeldib tarbida puhast ning täisväärtuslikku toitu, kuid võistlusvälishooajal luban endale ka neid “magusa” õhtuid. Kõike tuleb vōtta mõistusega.

3. LASEN KEHAL PUHATA
Minu jaoks on äärmiselt tähtis, et saaksin vähemalt 7-8 tundi magada ja lasta oma kehal taastuda. Piisav ja kvaliteetne uni tagab mulle igal hommikul ka hea enesetunde, mis aitab päeva positiivse energiaga alustada.

Foto: pilt: Jüri Kartul

4. TEAN, ET KÕIK ON PEAS KINNI
Olen aina rohkem hakanud tegelema oma vaimse poolega. Loen erinevaid raamatuid, kuulan podcaste, käin tihti looduses üksi jalutamas ja veedan aega inimestega, kes mind inspireerivad. Üks minu vaieldamatu lemmikraamat on Dain Heer’i “Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma”, mis muutis ja avardas täielikult minu elu ning vaatepunkte. Usun, et kõik on peas kinni ja kõik on päriselt võimalik. Mida rohkem ma enda vaimse poolega tegelen, seda kergemalt on elu hakanud lahti rulluma ning asjad/olukorrad, mida olen soovinud, on mu ellu ilmunud. Usaldan elu ning armastan, austan ja väärtustan iseennast ja oma keha.

5. HOOLITSEN ENDA KEHA EEST
Väärtustan oma keha – käin massaažis, koorin ja niisutan regulaarselt nahka kvaliteetsete toodetega ning külastan kord kuus juuksurit. Terved ja ilusad juuksed on naise ehe. Kasutan igapäevaselt makadaamia õli ning kord nädalas teen juustele Amika maski.