Minu imeline muutumine – uskumatud lood operatsioonisaalist

Minu imeline muutumine – uskumatud lood operatsioonisaalist

TV3 toob vaatajateni uskumatud lood sellest, kuidas operatsioonisaalist saadud uus välimus keerab inimeste elus täiesti uue lehekülje.

Tuhatkond eestlast, kes tundsid, et nende välimus valmistab neile iga päev piina, kandideerisid TV3 muutumissaatesse ja saatesarja jooksul näeme, kuidas uue välimuse abil leitud uus enesekindlus muudab osalejate jaoks kogu nende elu.

Naisest, kes ei julgenud oma välimuse pärast end ka pimedas lahti riietada, saab saate lõpuks tõeline kaunitar. Noormees, kes häbenes oma neidu katkiste hammaste pärast suudelda, viib saate poolt kingitud uue naeratusega oma armasama altari ette. Naine, keda isegi tema oma mees koledaks nimetas, saab uuest välimusest nii palju enesekindlust, et lahutab ebaõnnestunud abielu. Naine, kes on terve elu pidanud leppima sellega, et teda peetakse habetunud meheks, tunneb end saate lõputseremoonial esmakordselt tõelise naisena…

Nendes dramaatilistes muutumislugudes on nii eneseületamist kui võidujoovastust. Inimesed, kes unistavad uuest välimusest, teevad läbi radikaasled operatsioonid, nad saavad endale uued ninad ja uued rinnad, neile tehakse maovähendusoperatsioon ja rasvaimu, nad saavad endale uue naeratuse, nägemise ja tunduvalt noorema välimuse. Ja koos uue välimusega uue võimaluse elada oma elu nii, nagu nad alati on soovinud.

Esimene saade, mis vaatajateni jõudis, oli Merlynist, kelle suured rinnad talle pidevat piina ja seljavalu valmistasid. Saate kliinikud kinkisid talle aga palju suurema muutumise, kui ta oleks eales osanud oodata. Merlyn ei saanud endale mitte üksnes uusi rindu, vaid ka uue nina, uue naeratuse, rasvaimu, kõhu korrigeerimise, ilusüstid, juuksepikendused ja tulemuseks tõeline kaunitar! (Kui magasid selle muutumisloo maha, siis aitab TV3play)

Teise muutumissaate peakangelane on Üllar. Noor mees, kes ei julge oma kauni kihlatuga altari ette minna, sest tema naeratus on sama hästi kui hambutu, tema nägu on täis arme ja silmanägemine kehv. Kõik tema välimusega seotud probleemid saavad saates lahenduse ja miski ei takista seda armunud paari abiellumast.

“Minu imeline muutumine” on TV3 eetris kolmapäeviti, kell 20.00. Saatejuht on Eve Kallaste.