MINU ÕNNELIKU KEHA 5 saladust: Mari Metsallik

MINU ÕNNELIKU KEHA 5 saladust: Mari Metsallik
Roosi Sõsa

Looduslaps Mari Metsallik on peagi kolmeseks saava pisitütre ema ning praegusel eluperioodil ongi tütre kasvatamine tema elus esikohal. Mari annab oma tütrele endiselt rinnapiima ning teeb seda seni, kuni laps soovib. Ka oma välimusele ja heaolule pöörab kaunitar väga palju tähelepanu.

Palusime Maril kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

Naiselikkus

Seades naiseks olemise oma elus kõige tähtsamaks, saame aru, kui õnnelikuks ja kergeks on meie elu tegelikult loodud olema. Elan nii, et kõik, millega ma tegelen, toetab minu naiselikku energiat. See aitab lahti lasta pingest ja tuua tagasi loomuliku sisemise rõõmu.

Stressivaba elu & aeglane elutempo

Elan väga aeglaselt ja rahulikult. Mulle ei meeldi kiirustada ja rahmeldada, vaid eelistan elada pehmelt, voolavalt ja nautivalt. Stress on see, mis naiste keha eriliselt lõhub ja sensuaalset tunnetust nüristab, proovin võimalikult palju olla lõõgastunud meeleseisundis, see teeb keha õnnelikuks.

Kõhutants

Tegelen endiselt kõhutantsuga ja käin esinemas. Tantsimine teeb keha vabaks, elastseks ja graatsiliseks. Kui puusad on lahti ja vabad, tantsib naine läbi elu kergusega.

Tervislik eluviis

Tervislik eluviis on mulle läbi aastate väga oluline olnud. Eriliselt armastan endiselt toortoitu ning suuri värskeid, rohelisi salateid. Kuigi on alles talv, on meil juba vägevad metsataimed nina mulla alt välja pistnud ning need leiavad tee otse suhu ja smuutisse. Metsataimed on kõige väärtuslikum toit, mis meil kättesaadav on. Samuti kuulub tervisliku elustiili alla korralik puhkus öösel ja palju värsket õhku.

Massaaž ja erinevad teraapiad

Ma armastan massaaži! Minu viimane lemmik on üldmassaaž sooja shokolaadiõliga ning see oli tõeline nauding ja elamus. Väga sügav lõõgastus. Naudin ka paljusid erinevaid kehateraapiaid ning viise enda eest hoolitseda ja oma keha poputada. Teen ka endale ise igal õhtul näomassaaži.

Sarnased artiklid