”MIS KASU MUL MEHEST, kui ta enam raha ei anna … ”

“Ma olen alati olnud seda meelt, et hea mees on tark mees ja tark mees juba teab, kuidas hästi elada.

Tagasi artikli juurde

5 kommentaari

 • Steffan Respect

  Steffan Respect

  Õige otsus ma jätaks ka sellise l@paka maha.Kurat sellised h@@rad käivad närvidele,lisaks sellele käib mulle närvidele irisemine,virisemine,vingumine,manipuleerimine,võltsisus,blondid krõhvad,klatsimine jne.Õnneks olen õnnelikus suhtes brüntiga väga armas ja ilus naine kes lubab mul olla selline nagu olen ega taha mind muuta.Ta ei irise ei virise ei vingu,ei manipuleeri jne.Mearmastame teineteit ja oleme väga õnnelikud.100% usaldame.Toon talle lilli aegajalt.hommiksöök koos meeldiva üllatusega voodisse.Oleme 6aastat koos ilma tüliteta.Naerame palju koos.Väga sümpaatne,meeldiv,positiivne ja armas naine.Tema toetab mind ja mina teda.Teeme hea suhte nimel väga head koostööd.Armastan oma kallist naist ja olen talle väga tänulik.Austame teineteist ja hoiame kokku.
 • Kaarel

  Kaarel

  Ilusaid tööl käivaid naisi on palju. Kui kodus istub nuku, kes on loll nagu laua jalg ja ei arene ühestki otsast siis mis sa sellisega ikka räägid. Tark naine on ilus naine!
 • Kristin

  Kristin

  See on väljamôeldud jutt. Ma Ei usu et tänapäeval veel selliseid naisi vôi mehi on 😃
 • Mai
 • lugeja

  lugeja

  Mehel tuli vist lõpuks aru pähe. Täitsa mõistan seda meest. Kellele ikka meeldiks selline lohe, kes muud ei tee kui ainult raiskab. Sorry, see minu arvamus.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!