MIS ON GERLI CHANTELLE’I hea vormi saladuseks?

MIS ON GERLI CHANTELLE’I hea vormi saladuseks?

Kuigi võib tunduda, et tuntud inimeste elu on tore ja ilus, siis tegelikult pole see sugugi nii roosiline, kui pealtnäha paistab. Kohe, kui staar avalikkuse ette ilmub, hakkab publik teda arvustama ning seetõttu peavad avaliku elu tegelased alati suurepärased välja nägema. Luksusmoe disainer Gerli A. Chantelle on kahtlemata naine, kes oskab igas olukorras imehea välja näha. Küsisime Gerlilt, mis on tema hea vormi saladuseks ja kuidas ta alati nii hea välja näeb. 

Toitumine kui elustiil

Ma ei pea dieete. Luban endale toidulaual kõike, mis mulle maitseb, kuid jälgin koguseid. Tähtis on, et sissetulev ja väljaminev energia oleks tasakaalus. Kuna olen suur kokkaja, siis valmistan enamiku ajast toidu kodus ja seetõttu olen teadlik, mis kogused mulle kui palju toiteväärtust annavad. Restoranides eelistan enamjaolt puhast toitu, mis ei ole segatud kastmetega. See pole üldse keeruline, kui oled ühe korra endale juba toitained ja nende omadused selgeks teinud. Sellest saab elustiil, mitte dieeditamine. Elada tuleb õnnelikult ja mitte seada endale piiranguid, vaid tuleb teadvustada koguseid. Samuti ei ole ma suitsetaja ega tarbi kanget alkoholi.

Liikumine

Värskes õhus liikumine, spordiklubi külastamine ja mõningad EMS treeningud Kehastuudios. Kõige rohkem eelistan jalutamist.

Positiivne mõtlemine ja rahulolu

Ilu algab siiski seestpoolt, inimese silmadest on kerge lugeda, kas ta on õnnelik, kurb, vihane või rahulolematu. Enda jaoks on tähtis leida elustiil, mis teeb sind õnnelikuks ning seda järgida. Teiste arvamusi tuleb võtta teadmiseks, kuid mitte enda jaoks prioriteediks. Inimesed on erinevad ja seetõttu jällegi, mis tundub ühele normaalne, ei pruugi teisele kaugeltki mitte tunduda ning vastupidi. Tuleb elada enda jaoks ja teha neid asju ning ümbritseda end selliste inimestega, kes teevad sind õnnelikuks ning annavad sulle energiat ja inspiratsiooni, mitte ei võta seda. Proovin mõelda alati positiivselt ning elada tänases päevas ning pisut mõelda tulevikku. Elu on nagu sebra, peale musta joont tuleb jällegi valge ja vastupidi, kui nii ei oleks, siis ei oskakski me teha vahet heal ja halval.

Kvaliteetne näo- ja kehahooldus

Oluline on leida just sinu jaoks sobivad nahahooldustooted. Need, mis sobivad sõbrannale, ei pruugi sobida sulle ja vastupidi. Ma ei lähe kunagi meigiga magama, igal hommikul ja õhtul toniseerin ja toidan näonahka kreemiga. Regulaarselt koorin ja kasutan niisutavaid ning puhastavaid maske. Keha niisutamisel eelistan kreemidele õlisid.

Puhkamine ja aja maha võtmine

Magamine jahedas toas, vahel enne magamaminekut kuum lavendelivann või saun. Oluline pole lihtsalt magamine, vaid sügav uni, selleks tuleb aga mõtted ööseks “välja lülitada”.