MISS RAPLAMAA 2016: muljeid pajatab kandidaat nr 5 – Johanna Kuusler

MISS RAPLAMAA 2016: muljeid pajatab kandidaat nr 5 – Johanna Kuusler

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

2. veebruar

Poole nelja ajal kogunesid teised missikandidaadid Karmani parklas, et asuda teele Sillaotsa Talumuuseumi poole, mina liitusin nendega veidi hiljem Märjamaal. Meid võtsid vastu seal Liivi, Kalju, Jüri ning vahva memmeke, kes aitas meil leiba küpsetada. Kõigepealt proovisime kõik käsikivil jahu jahvatada. Esmapilgul kerge tegevus oli tegelikult päris raske ja vajas tugevat „maanaise” kätt. Pärast seda läksime tuppa ja panime endale põlled ette ja rätid pähe ning siis hakkasime leivatainast tegema, millest igaüks sai paar leivapätsikest vormida. Peale seda tegime õues kõik endale ühe küünla, mis lõhnas nagu mesi. Seejärel pandi meie teadmised proovile vanaaja jõulude osas. Lahendasime küsimustikku, mis polnud just eriti kerge. Hiljem muidugi arutasime kõik küsimused koos üle ja saime kõik uusi teadmisi. Lisaks sellele räägiti ka põnevatest ennustamisvõtetest. Lõpuks läksime aga tuppa tagasi ja saime enda tehtud leiba süüa ja teed juua. Samal ajal tegime ka enesetutvustust. Need paar tundi, mis me seal veetsime, olid väga toredad ning polnud ammu nii head leiba saanud. Inimesed olid seal nii soojad ja lahked, et tekkis tunne, nagu oleks maale vanaema juurde tulnud.

5. veebruar

Alustasime sõitu kella kahe ajal Karmani parklast ja suundusime Tallinnasse Militaarseiklusele. Meid võttis seal vastu Marek Hinno. Panime kohe militaarmustriga vormi selga ning seejärel istusime kõik laua taha ning kuulasime, millest tekkis idee selline koht rajada ja saime selgeks ka airsoft‘i reeglid ning lõpuks jaotusime kahte rühma. Peale seda panimegi prillid ja maskid ette, kiivri pähe ja saime minna oma relva kuulidega laadima ning mäng võiski alata. Adrenaliin oli kõrgel, sest mäng oli ikkagi võidu peale ning kuuliga pihta saada oli üpriski valus. Kokku mängisime kuus mängu. Hiljem said kõik ka täpsuslaskmist teha ning kannatanut aidata. Aeg läks meeletult kiiresti ja järsku oligi kojumineku aeg. Kõik jäid väga rahule ning otsustasime sinna millalgi kindlasti uuesti minna.

7. veebruar

Kogunesime hommikul kell 11 Sadolinis, et minna kõik koos squash‘i mängima. Meid ootasid seal Hallar Tamm, Ardo Raidoja ja Marek Luugima. Kõigepealt tutvustasime kõik ennast ja siis oligi juba aeg mängureeglite juurde asuda, sest keegi meist polnud varem sellega kokku puutunud. Alguses tundus kõik ikka väga keeruline. Tegelikult oli see aga ülivinge mäng ning samas võttis korralikult võhmale. 1. koha sai meil Carol, 2. koha Elise-Marii ning 3. koha Meeri. Kõigile hakkas squash meeldima ning usun, et paljud meist plaanivad millalgi jälle seda mängima minna.

Buduaar.ee kajastab Miss Raplamaa kandidaatide tegemisi kuni kevadeni ning annab Miss Buduaar misslindi ja -tiitli üle lõppüritusel aprillikuus.