MISS RAPLAMAA MISSIKARUSSELL jätkub: missikandidaat nr 3 – Carol Liaks

2 kommentaari
MISS RAPLAMAA MISSIKARUSSELL jätkub: missikandidaat nr 3 – Carol Liaks

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

21. jaanuar

Kogunesime Karmani poe parklas, kust pidime veidi enne kolme sepakoja poole teele asuma. Sõit oli üsna lühike, sest Veskisepad asuvad Raplale üsna lähedal. Mulle tundus esialgu see üsna väikese veskina, kuid kui Lauri (meister) hiljem ütles, et tegelikult on sellel veskil seitse korrust, siis see tuli mulle küll väga suure üllatusena, sest meie saime viibida neist ainult kahel. Veidi hiljem selgus, et kõik korrused ei ole täielikult välja ehitatud. Kui olime kõik endast veidi rääkinud ning kuulnud ka lühidalt veski ajaloost, saime asja kallale asuda. Meile tutvustati erinevaid tööriistu ja ka mõningaid masinaid, mis seppade elu lihtsamaks teevad. Otsinud välja meile sobiva metallijupi, asetas Lauri selle hõõguvate kivisüte vahele ning joonistas ka väikese plaani, milline meie kätetöö lõpuks välja nägema pidi. Meie töö oli sepistada s-täht. Saimegi siis nahast põlled ette ning hakkasime alasil haamriga seda metalli lapikumaks taguma. Kõik said katsetada, kui lihtne või raske see sepatöö siis ikkagi on. Korraliku s-tähe tegi Lauri siiski ise valmis, sest meie ei olnud selles veel piisavalt pädevad. Minu jaoks oli väga huvitav näha, kui palju peab nägema vaeva, et saada valmis üks väike asi ning samuti kui ohtlik see töö võib tegelikult olla. Lõpetasime päeva positiivsete emotsioonide ja ühe grupipildiga veski ees.

24. jaanuar

Saime kõik kokku Sadolini spordihoones, kus meil pidi kella kaheteistkümnest algama tantsutrenn. Eelnevalt oli teatatud, et trenn võib tavapärasest pikemaks venida, sest pidime õppima juurde veel paar elementi ning leppima kokku tantsuriietuse osas. Kuna meie tantsuõpetaja Alice hilines lumevangi tõttu, siis tegi tema asemel soojendust meile üks missikandidaatidest, kes ise Alice’i käe all tantsimas käib. Kui olime kõik juba parajalt soojad, siis saabus ka Alice. Näitasime talle esialgu, mis meil meeles oli ning vaatasime üle oma asetuse ja liikumise laval. Väga suuri muudatusi ei olnud. Veel mõtlesime välja, kuidas tants lõpetada ning rääkisime üle pisidetailid. Aeg läks väga kiiresti. Tantsisime veel paar korda tantsu läbi, et kõigil kava ilusti meeles oleks. Kui olime saanud veidi aega tantsimisest puhata, siis leppisime kokku tantsuriiete ja jalanõude osas. Oma esimesed esinemised tantsime tennistega, et harjuda laval olemisega ja et ei peaks muretsema kukkumise või kohmakate liigutuste pärast. Näitasime oma tantsu ka Marisele ja Kaisale, kes Miss Raplamaa konkurssi korraldavad ning kogu selle aja meile toeks ja abiks on. Lõpetasime trenni ühise juturingiga, kus arutasime veel oma talendivooru etteasteid ning tegime üksteisele ettepanekuid. Talendivooru etteastetega on võimalik tutvuda 2. aprillil finaalüritusel, kus kõik missikandidaadid oma talente demonstreerivad. Võin öelda, et etteasted saavad olema väga mitmekülgsed.

Buduaar.ee kajastab Miss Raplamaa kandidaatide tegemisi kuni kevadeni ning annab Miss Buduaar misslindi ja -tiitli üle lõppüritusel aprillikuus.