MITMIKE KOKKUTULEK 2017 otsib Hooandjas toetust. Aitame!

Vahel tundub, et näed topelt säravaid silmi ja krutskeid täis päid – nii see elu mitmikel käib! Algusest peale jagub mitmekordselt nii hoolt kui armastust, aga üks on kindel - igav ei hakka kunagi ja tegevust jagub alati! Igas päevas leidub kuhjaga rõõme ja näpuotsaga muresid, mille kohta oskavad kogemusi jagada just teised mitmike vanemad.


Hooajas on mitmike kokkutuleku toetamise kutse, aitame ka!

Vahel tundub, et näed topelt säravaid silmi ja krutskeid täis päid – nii see elu mitmikel käib! Algusest peale jagub mitmekordselt nii hoolt kui armastust, aga üks on kindel – igav ei hakka kunagi ja tegevust jagub alati! Igas päevas leidub kuhjaga rõõme ja näpuotsaga muresid, mille kohta oskavad kogemusi jagada just teised mitmike vanemad.

Mitmike peredes kasvab keskmiselt kolm last – kaksikud või kolmikud ja nende õed-vennad. Oleme oma unikaalse kogemustepagasiga kui väike salaselts, kes üksteist toetab ja julgustab, sest teiste kogemustest leiame palju äratundmisrõõmu.

Meie suureks sooviks on korraldada Eesti mitmikeperedele üks tõeliselt meeldejääv päev täis lusti ja uusi teadmisi, kus osalejad saavad jagada oma praktikaid.

12. augustil 2017 toimub Tallinna Loomaaias kuues üle-Eestiline mitmike kokkutulek, kuhu ootame kõiki kaksikuid ja kolmikuid koos peredega. Eelmisel aastal kasvas osalejate arv prognoositud 60-lt hüppeliselt 130 pereni. Seekordsele kokkutulekule ootame ligikaudu 180 peret, kus kasvamas mitmikud. Keegi ei ole liiga noor ega vana, et tulla!

Esmakordselt ootavad väikeseid ja suuri ees sisukad õpitoad ja koolitused, mis keskenduvad seekord nii füüsilisele kui vaimsele tervisele, lisaks tutvustavad loomaaia giidid huvilistele põnevaid loomaaiaasukaid. Toimub ka traditsiooniline ühispiknik ning võtame taas vastu keeruka väljakutse mahutada kõik osalejad ühisele pildile.

Sel aastal soovime pakkuda kokkutulekul veelgi enam põnevaid tegevusi ja üllatusi.

Hea hooandja, palun aita meil täita oma eesmärgid:

  • 1200 eurot – saame kutsuda fotograafid, kes jäädustavad ja jagavad emotsioone nii osalejatele kui vajadusel avalikkusele ning katame olulisi korralduslikke kulutusi
  • 2200 eurot – iga osalev pere saab praktilise kingituse, lisategevus lastele.

Anna oma toetus SIIN

Sinu abiga saame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kingituseks luua Eesti rekordi väärilise ürituse!

Kokkutuleku mõte sündis aktiivsete emade loodud Facebooki grupist Mitmikud, mille liikmed soovisid kohtuda ja kogemusi jagada ka päriselus. Tänaseks on grupis liikmeid ligi 1200.

Kokkutulekut korraldavad hakkajad Eesti naised, kel endal just täpselt sellised keskmised mitmikepered, kus kasvamas kaksikud ja nende õed-vennad. Kuni möödunud aastani saime korraldamisega hakkama suure entusiasmi ja lapsesõbralike ettevõtete toodete abiga, ürituse kasvades tulid appi lahked hooandjad. Sel aastal on meie suur südamesoov pakkuda veelgi sisukamat, vajalikumat ja motiveerivamat üritust kogu perele. Selleks lõime ka MTÜ Eesti Mitmikud.

Hea kaasmaalane, palun anna meile hoogu, et korraldada tõeliselt sisukas ja meeldejääv päev lastele ja nende vanematele! Igas väikeses heateos on peidus suur vägi!

Mitmike kokkutulek 2017 korraldajad ja kõik lapsed on väga tänulikud kõikidele hooandjatele! Kui projekt osutub edukaks, võtame tänamiseks Sinuga isiklikult ühendust ja lepime kokku, kuidas meened Sinuni jõuavad.

Rohkem infot ürituse kohta leiab Facebooki grupist Mitmikud ja www.eestimitmikud.ee.

Kokkutulekul osalemiseks on kindlasti vajalik eelregistreerimine, et teaksime teid oodata. Registreerimislingi leiab www.eestimitmikud.ee.

Kokkutuleku toimumisele annab omapoolse panuse ka Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Anna oma toetus SIIN

Mitmike kokkutulek 2017 korraldustiim:

Kadri Talva-Ots: [email protected], +372 514 7917
Mirjam Treiel: [email protected]
Kristiina Haiba: [email protected]