MITU LADY GAGA LIHAKLEITI saab valmistada BabyBack’is ühe kuu jooksul ära söödud lihast?

MITU LADY GAGA LIHAKLEITI saab valmistada BabyBack’is ühe kuu jooksul ära söödud lihast?

29.juunil toimus Tallinna Coca-Cola Plaza A. Le Coq sviidis esmakordelt BabyBack Ribs & BBQ eriüritus. Ameerika stiilis kogupererestoranide kett BabyBack Ribs & BBQ korraldas oma külastajatele mõnusa ja meeleoluka õhtupooliku maitsva söögipoolise, laheda seltskonna ja lõbusa filmielamuse seltsis.

20 VIP kutset kahele loositi välja kõigi kaheksa restorani külastajate seast juhuslikult. Loosis osalemiseks tuli külastada aprilli- ja maikuu jooksul endale meelepärast restorani, tellida vähemalt üks pearoog ja suur Coca-Cola, täita loosikupong ning jääda pöidlad pihus fortuunale lootma.

Õhtut viis läbi ja külastajaid naerutas humoorikas Andres Torm. A. Le Coq sviiti sisenedes võtsid külalisi vastu meeldivad toiduaroomid ning fotograaf, kes jäädvustas lõbusa õhtu ka pildimaterjalile. Selle eest, et filmi ei peaks nautima tühja kõhuga, hoolitses BabyBack restoranideketi peakokk Leho Tammik, kes koostas spetsiaalselt selleks õhtuks maitsemeeli paitava suupistemenüü. Lauad olid kaetud pardi-, lõhe-, kanafilee- ja antrekoodi snäkkide ning nelja erineva juustuga valmistatud minipizzadega.

Peale kosutavate snäkkide nautimist suunduti kinosaali, kus õhtujuht Andres Torm korraldas külastajatele meeleoluka viktoriini. Viktoriini käigus küsiti näiteks: “Mitu Lady Gaga lihakleiti saab valmistada BabyBack’is ühe kuu jooksul ära söödud lihast?”. Sellel õhtul puudusid õiged või valed vastused, sest auhindadega premeeriti kõiki vastajaid! Õhtut jäi lõpetama ehtameerikaliku filmi “Luurespetsid” esilinastus.

Vaata ka meeleolukat pildigaleriid!

BabyBack Ribs & BBQ soovib omalt poolt tänada kõiki külastajaid, kes üritusest osa võtsid ning aitasid kaasa meeldiva ja meeleoluka õhkkonna tekkimisele!

Uute ja meeldivate kohtumisteni,

BabyBack Ribs & BBQ