MUSKLIMEES KERT KIRJUTAB: 5 rõvedat asja, mida naised jõusaalis teevad

Veebruarikuu on spordiklubides enamasti just see aeg, mil uusi liikmeid tuleb palju ning kõik soovivad end käsile võtta ja suveks saledaks treenida. Buduaarile saatis oma kirja noormees, kes aastaid on jõusaalis kangi tõstnud ning sealne vaatepilt on mehe sõnul praegu üsnagi inetu. 

Veebruarikuu on spordiklubides enamasti just see aeg, mil uusi liikmeid tuleb palju ning kõik soovivad end käsile võtta ja suveks saledaks treenida. Buduaarile saatis oma kirja noormees, kes on aastaid jõusaalis kangi tõstnud ning sealne vaatepilt on mehe sõnul praegu üsnagi inetu. 

Nimelt tõdeb Kert (nimi muudetud), et spordiklubis oleks kordades meeldivam treenida, kui naised ei teeks teatud asju, mis tema sõnul lihtsalt ei sobi jõusaalikultuuriga kokku.

Kert kirjutab:

Kallid naised, seda on rõve vaadata, kui te oma paksu aroomipilvega jõusaali sisse marsite ning masinad enda alla võtate, kuigi neid isegi kasutada ei oska. Siin on viis kõige rõvedamat asja, mida te jõusaalis teete – palun ärge neid enam tehke.

1. Parfüüm

Ära tule trenni suure lõhnapilvega – kui sellele lisada jõusaalist tekkiv higihais, muutub see jubedaks haisupommiks, millega võid inimese tappa. 

2. Masinate hõivamine

Kui sa masinat kasutad, siis kasuta seda, mitte ära istu seal niisama. Jõusaalides on teatud masinaid vähe ning teised tahavad ka treenida. 

3. Telefoniga ringi käimine

Ausalt, mulle on mitu korda naisterahvas lihtsalt otsa koperdanud oma lollaka telefoniga – kui sa tuled jõusaali, siis mida kuradit sa selle telefoniga seal passid.

4. Selfietamine

Jumala eest, sa tulid trenni tegema, või mis? Okei, sa tahad selfie’t teha, siis vali selleks koht, kus sa teistele ette ei jää. 

5. Ulmeline meik

Mida kuradit sa jõusaalis selle ööklubimeigiga teed, ah? Kes tuleb üldse trenni täismeigiga, see ei ole normaalne ja kõik, mille vastu sa oma nägu hõõrud, muudad sa meigiga kokku. Ei, ma ei taha treenida jõusaalis, kus pingid on meigiga kokku plätserdatud.

Buduaarile Kerdilt